1950-1970 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[1950 - 1960] [1961 - 1970]
kavel: 1961
500 Célébrités Contemporaines - collection Félix Potin
-Ca. 500 zwart-witfoto's (7,5 x 4,3 cm) van bekenden uit het fin de siècle, ca. 1902. Zonder album. In gelithografeerd Polo blikje, uitg. Felix Potin, Paris, ca. 1900. Blik in matige staat met roestvlekjes en krasjes. -
€ 50 - € 80
kavel: 1962
American Chewing Gum CY - Breda - Monus de Man van de Man
-Auteur A.D. Hildebrand, tekenaar Ferry Zipper (?), 1952. Zeer zeldzame reeks van 112 losse plaatjes. Deels origineel, deels in kleurenkopie, ook enkele doubletten. Tekstplaatjes in Nederlands/ Frans. -

verkocht € 110,00
kavel: 1963
Album chromolitho's chocolade
-Folio album met meer dan 1000 ingeplakte chromolithografische reclames, grotendeels m.b.t. Nederlandse chocolademerken. O.a. Van Houten; Driessen; Stuvé; Dobbelman Zeep; Blooker; Punch van Beertje H. B. de Beer, Amsterdam; Hoogendijk JZN Vlaardingen; Sigarenhandel C. Tersteeg, Amsterdam; De Jong; Rademaker etc. -

verkocht € 400,00
kavel: 1964
[Sinterklaas] De Gruijter's Snoepje van de Week
-32 Snoepjes van de week met Sinterklaas-thema + display met beweegbaar mechanisme uit de jaren 50.-

verkocht € 200,00
kavel: 1965
De Gruijter's Snoepje van de Week
-71 Snoepjes van de week bestaande uit boekjes, puzzles, clik-clakjes etc. + Minidam bomen, poppetjes, paarden etc. + 14 bouwschema's voor huisjes - en 3 boekjes + naslagwerk over het Snoepje van de week. -

verkocht € 200,00
kavel: 1966
Reclame chromolitho's
-35 chromo's van Grootes Cacao + 24 chromo's van De Jong's Cacao - en 24 andere waaronder Fabriek van Kantoorboeken Stoom-Drukkerij J.J. Arnd & Zonen, Amsterdam en 3 beweegbare chromo's van Hoogenstraaten huishoudgroenten (waarvan 1 besch.). -

verkocht € 110,00
kavel: 1967
[Reclame chromolitho's] Van Houten Cacao
-Lot van 77 reclamelitho's ca. 1900-1920 van Van Houten cacao met o.a. 5 zeldzame 'Bloemenspraken' + 7 kaarten uit de 'Justus van Maurik' reeks (een aan randen ingekort) - en Van Houten's zakatlasje in 20 kaarten.-

verkocht € 200,00
kavel: 1968
Reclame chromolitho's
-Lot met ca. 115 chromolitho's en enkele andere van o.a. Grootes, Perskolenfabrik De Vulkaan, McKenzie thee Rotterdam (o.a. opzetprenten) en schoenenmagazijn De Magneet, Amsterdam. Meest tussen 1900 en 1920.-

verkocht € 140,00
kavel: 1969
Reclame chromolitho's e.a.
-Ca. 45 reclameplaatjes van o.a. A. Francken & Co, Cacao fabrikanten, Caspar Flick en De Jong's Cacao + een album met ca. 50 tabaksreclames en 9 opslaande gelukswenskaartjes.-

verkocht € 80,00
kavel: 1970
Verkade & Comp. Zaandam. Plaatjes-Album no I
-Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. 30 pp. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes. -

verkocht € 80,00
[1950 - 1960] [1961 - 1970]