1-110 Kinderboeken

[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 51] [52 - 61] [62 - 71] [72 - 81] [82 - 91] [92 - 101] [102 - 110]
kavel: 1
[Sinterklaas] (J. Schenkman. Sint Nikolaas en zijn knecht).
-Serie van 14 (van 16) handgekleurde litho's en 7 (van 10?) tweezijdig bedrukte letterdruk tekstbladen, bladmaat ca. 15 x 10 cm., afkomstig van een ons onbekende editie (2de helft 19de eeuw), samen ingelijst onder één groot passe-partout met de tekstbladen aan beide zijden zichtbaar, de lijst meet 144 x 55 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 2
Uitgeverij A. van Oosterzee
-Lot van 18 verhaaltjes voor kinderen door E. Gerdes, uitgave A. van Oosterzee, Amsterdam, ca. 1882. Elk 14 pp., touwgebonden. In wisselende staat, kaftje in de meeste gevallen los. -
€ 60 - € 90
kavel: 3
Negen titels: (1) De vaders nalatenschap aan zijne dochters,
-door wijlen Dr. Gregory van Edinburg. Amsterdam, Belinfante en De Vita, 1834, 85 p., contemporain omslag.-
€ 70 - € 140
kavel: 4
Acht titels: (1) Fabelen uit de kinderkamer.
-Met XIX platen. Amsterdam, gedrukt door C.A. Spin voor G.J.A. Beijerinck, 1829, IV,182 p., met 19 houtgegraveerde illustraties, contemporain blindgestempeld en goudgeletterd linnen, vierkant klein 8vo (13 x 11 cm.) (eigenaarsstempels op binnenzijde achterplat).-
€ 70 - € 149
kavel: 5
Rie Cramer (1887-1977)
-De maanden van het jaar. Van Goor en Zonen, Ca. 1938. 16 p. Complete set van 12 maanden + Van meisjes en jongetjes. W. de Haan, Utrecht, 1906 + Van jongetjes en meisjes. W. de Haan, Utrecht, 1907 - en een nadruk.-
€ 65 - € 110
kavel: 6
Rie Cramer (1887-1977)
-Liedjes uit Kabouterland! Teekeningen en Versjes van Rie Cramer, muziek van Geertruida van Vladeracken. W. de Haan, Utrecht, 1926. Geb. in halflinnen + Liedjes uit Wonderland! [idem] + Vrouw Hubbard en haar hondje. Den Haag, G.B. van Goor Zonen's uitg. mij, 1937. In halflinnen - en 2 andere uit de serie + Kinderliedjes uit Zonneland. Versjes en tek. Rie Cramer. W. de Haan, Utrecht, 1928. Ringgebonden, gaaf ex. - en 11 andere, alle geïll. door Rie Cramer.-
€ 70 - € 120
kavel: 7
Rie Cramer (1887-1977)
-Het diamanten Prinsesje. Tekst en teekeningen van Rie Cramer. C.A.J. van Dishoeck te Bussum, 1910. 65 pp. Oblong, in linnen geb. Lichte ribbeling aan bovenzijde voorplat + Olof de Vondeling. Ida Heijermans. C.A.J. van Dishoeck, 1912. 70 pp. Oblong, in linnen geb. Enkele vlekjes op voorplat en titelblad + De Gouden Gans. Opnieuw verteld door L. Roggeveen met kleurenplaten van Rie Cramer, 1937. Oblong, in halflinnen - en 7 andere uit de reeks. Alle met lichte gebruikssporen, goede set - en 15 andere met ills. van Rie Cramer, meest in gebruikte staat.-
€ 65 - € 110
kavel: 8
Rie Cramer (1887-1977)
-Favorite Fairy Tales. Edited by Margherita O. Osborne. The Penn Publishing Company, Philadelphia, 1930. Ills. Rie Cramer. 365 pp. In linnen geb. met opgeplakte voorplaat. Net exemplaar + Willis Wunderbare Reise. A.A.M. Horsting-Boerma. A. Anton & Co, Leipzig, 1925. 39,(1) pp. Licht gesch. aan randen + Hoe Waterlelie zegevierde. Een Hindoesche Liefdes-geschiedenis. W. de Haan, Utrecht, 1919. Net ex. + De Koningen van den Dageraad [idem] - en 8 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 9
Rie Cramer (1887-1977)
-Oudt Nederlandsche Minneliedjes. W. de Haan, Utrecht, [1920]. 12 pp. 4to, geniet. Net ex. + Nieuwe Rijmpjes met platen van Rie Cramer. W. de Haan, Utrecht, [1920]. 13 tipped-in platen met tekstpagina. Geb. Net ex. + Oud-Nederlandsche Kerstliederen. Muziek van Alex de Jong, ills. en randversiering Rie Cramer. W. de Haan, Utrecht, ca. 1925. Koordgebonden in orig. enveloppe. 4to, met 4 fraaie chromolithografieën (zeldzaam) + Liedjes van Vroeger. Kleurteekeningen van Rie Cramer, pianobegeleiding van Alex de Jong. W. de Haan, Utrecht, 1e dr., 1928. Oblong, geb. met stofomslag - en 10 andere.-
€ 80 - € 150
kavel: 10
Rie Cramer (1887-1977)
-Vroolijke Rijmpjes, Vroolijke Wijsjes, Fleurige Versjes (serie van 3). Versjes van P.J. Cohen de Vries. W. de Haan, Utrecht, ca. 1925 + Zomer, Herfst, Lente, Winter. Serie van 4. W. de Haan, Utrecht, 1910-11. Reeks in redelijk goede staat met lichte gebruikssporen + Liedjes uit mijn liefste hoekje. W. de Haan, Utrecht, 1928. Geb. met net stofomslag + Liedjes van de Mei, [idem] - en 25 andere.-
€ 80 - € 150