800-826 Topografie buiten Europa

[800 - 809] [810 - 819] [820 - 826]
kavel: 800
[Afrika] J. Büttikofer, Reisebilder aus Liberia
-Resultate geographischer, naturwissenschaftlicher und ethnographischer untersuchungen während der Jahre 1879-1882 und 1886-1887. 2 delen. Leiden, E.J. Brill, 1890. XV,440; VIII,510 pp., met 2 frontispices, 22 fotografische platen, 8 kleurenlithografische platen, 136 illustraties in de tekst en 5 kaarten (w.v. 1 uitslaand en gekleurd aan het eind). In oorspronkelijk goudgeletterd en geïllustreerd linnen, groot 8vo.-
€ 150 - € 300
kavel: 801
[Alaska-Arctic Expedition 1927] Log of the Auxiliary Schooner Yacht Northern Light
-Log of the Auxiliary Schooner Yacht Northern Light. Commanded by John Borden. John Borden. Borden-Field Museum. Alaska-Arctic Expedition 1927. Privately printed, Chicago, 1929.-
€ 100 - € 200
kavel: 802
[China] Sidelights on Chinese life
-Rev. J. Macgowan. With twelve illustrations in colour by Montague Smyth and thirty-four other illustrations. London, Kegan Paul, Trench, Trübner & Co, 1907.-
€ 60 - € 120
kavel: 803
[Opticaprent] New York
-La Nouvelle Yorck. Collection des Prospects, gravé par Balthasar Friedrich Leizelt, ca. 1780. Handgekleurde opticaprent in goede staat met lichtaccenten. 31 x 41 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 804
Jerusalem
-24 artistic pictures in heliogravure. Cairo, Lehnert and Landrock, 1920. Oblong, touwgebonden. Goed exemplaar.-
€ 70 - € 120
kavel: 805
[Tirion] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van Alle Volkeren;
-In opzigt hunner Landsgelegentheid, personen, klederen, gebouwen, zeden (...) en andere zaken tot de Natuurlyke Historie dienende. Th. Salmon. M. van Goch. III. deel, behelzende den Tegenwoordigen Staat van Pegu, Ava, Arrakan, Acham, India of het Ryk den Groten Mogul en van Malabar, Kormandel en het eiland Ceilon. Amsterdam, Isaak Tirion, 1741.-
€ 175 - € 300
kavel: 806
-In opzigt hunner Landsgelegentheid, personen, klederen, gebouwen, zeden (...) en andere zaken tot de Natuurlyke Historie dienende. Th. Salmon. M. van Goch. IV. deel, behelzende den Tegenwoordigen Staat van Persia, Arabia en het Asiatisch Tartaryen. Amsterdam, Isaak Tirion, 1732.-
€ 150 - € 250
kavel: 807
[Dapper] Naukeurige beschryving van Asie:
-Behelsende de gewesten van Mesopotamie, Babylonie, Assyrie, Anatolie, of Klein Asie: Beneffens eene volkomem beschrijving van gantsch gelukkigh, woest en petreesch of steenigh Arabie (...) Dr. Olfert Dapper. Amsterdam, Jacob van Meurs, 1680.-
€ 1500 - € 2500
kavel: 808
[Labat] Nieuwe reizen naar de Franse Eilanden van America
-Behelzende de natuurlyke historie van die landen, derzelfder oorspronk, zeden, godsdienst, regering der oude en tegenwoordige inwoonders, als ook die der zwarte slaaven (...) als ook een nauwkeurige verhandeling van het maken der suiker, indigo, cochenille, cacao, en andere nuttigheden, tot den koophandel dienende. P. Labat [vert.]. W.C. Dyks. [4 delen in twee banden]. Amsterdam, Balthasar Lakeman, 1725. 4to, 4 delen in twee uniforme banden, opnieuw gebonden met gebruik van oorspronkelijk materiaal, nieuwe schutbladen, titel op rug in bruin- en goudopdruk, 2x geïll. frontispiece, 4x titel in rood en zwart, 350,404 en 235,254,200,167 pp. + index. Compleet met 11 meest uitslaande kaarten en plattegronden + 83 afbeeldingen in kopergravure over de volle pagina.-
€ 1800 - € 2500
kavel: 809
[IJsland] 3 titels: (1) Iceland: its scenes and sagas. By Sabine Baring-Gould.
-Londen, Smith, Elder and Co., 1863, XLVIII,447,(1) p., met groot uitslaande, gelithografeerde kaart, 4 kleurenlithografische platen (één gebruikt als frontispice) en 12 houtgegraveerde platen, 19 houtgegraveerde illustraties in de tekst, modern halfleer in oude stijl, alle sneden verguld, 4to.-
€ 70 - € 140