2650-2688 Erotica

[2650 - 2659] [2660 - 2669] [2670 - 2679] [2680 - 2688]
kavel: 2650
Erotische tijdschriften
-Sado. Tijdschrift voor ongewone sex nr. 1 en 3e jrg. nr. 8 + Daphne. Algolagnistisch Verband Nederland, april 1969 + Sodom. Eerste jaargang nummertje 4, 1970 + Slave Girl. The Doma SM-Society, 1990 + Wiener Magazin, nr. 2 en nr. 6, 1963 + Together. Het internationale blad der menselijke betrekkingen, 3 nrs., 1972-1975 - en 33 andere.-

verkocht € 190.00
kavel: 2651
Nudisme/ pin-up
-Reg Park Physical Culture Journal. For men power & physique. For women glamorous curves. March 1957. Geniet, 42 pp. + International Nudist Sun nr. 4 en nr. 10. Kopenhagen, NB, 1965. Geniet, elk 32 pp. + Studio de Paris nrs. 8, 12, 13, 16, 20 en 22 + Sic. 2e jaar no. 15, 26 juli 1946 - en 21 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 2652
[Homo-erotica] Tom of Finland
-Kake nrs. 1-3, 6-19 en 21 (Greasy Rider). DFT, v.a. 1968. Geniet. Omslagen verkleurd, enkele iets vlekkig + Jack nr. 1-3 + Beach Boys nrs. 1-2 - en The Men by Tom of Finland. North Hollywood, House One, 1976.-

verkocht € 360.00
kavel: 2653
André Lambert
-10 geëtste nieuwjaarsgroeten namens Andre en Raquel Lambert tussen 1956 en 1967. Alle gesigneerd. Div. afmetingen, grootste 18 x 13 cm. 1956, 1961, 1962 en 1964 met handgeschreven tekst + Homenaje a André Lambert. Ateneu Cultural Xàbia, 1985. Catalogus, 47 p. (blok los in band). Toegevoegd: ets "Wereld dierendag" door Geurt van Dijk, 1995. Gesigneerd en "e.a.".-
€ 60 - € 90
kavel: 2654
[Homo-erotica] Bruce Bellas (1909-1974)
-Serie van 17 zilvergelatine prints met afbeeldingen van mannen in de woestijn, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." Elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 2655
-Serie van 17 zilvergelatine prints met afbeeldingen van mannen met thema worstelen, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." Elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 2656
-Serie van 14 zilvergelatine prints met afbeeldingen van telkens twee mannen met thema worstelen/ sporten, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." of "Bruce". Elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 2657
-Serie van 18 zilvergelatine prints met thema 'full exposure', een met stempel 'Bruce', enkele met slechts een nummer op achterzijde. Elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 750.00
kavel: 2658
-Serie van 10 zilvergelatine prints met thema mannen bij visnet, 9 gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." of "Bruce", een ongestempeld. Elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 2659
Françoise Magrangeas. Aphro di Zodiaque
-Amsterdam, maart 1986. 4to, 12 dubbele vellen en inlegvel in omslag. Vrouw wordt door de twaalf dieren van de Chinese kalender genomen. Alle gravures gesign. en genummerd. Dit is nr. 15/100. Handschrift en naam op versozijde omslag. -
€ 65 - € 110