Toekomstige Veilingen

2501-2571 Efemera & ansichtkaarten

[2501 - 2510] [2511 - 2520] [2521 - 2531] [2532 - 2543] [2544 - 2553] [2554 - 2563] [2564 - 2571]
kavel: 2501
[Ansichtkaarten] Ophangingen
-Lot met 3 fotografische ansichtkaarten met afbeelding van ophangingen in Jeruzalem, begin 20e eeuw. Alle deels bijgesneden.-

verkocht € 70.00
kavel: 2502
[Ansichtkaarten] Zoet/ romantiek
-Lot van ca. 200 zoete ansichtkaarten. Veelal dames en dieren. Periode 1900-1950.-

verkocht € 60.00
kavel: 2503
[Ansichtkaarten] Noord-Holland
-Verzameling topografische kaarten m.b.t. Hilversum, Naarden en Bussum. Veel vroege lichtdrukkaarten. Periode 1900-1960.-

verkocht € 110.00
kavel: 2504
[Ansichtkaarten] Gelderland
-Verzameling topografische kaarten m.b.t. de provincie Gelderland. 12x Lochem, 28x Apeldoorn en 64x Zutphen. Periode 1900-1960.-

verkocht € 420.00
kavel: 2505
[Ansichtkaarten] Martelingen/ lijfstraffen
-Lot van 5 kaarten m.b.t. cangue-martelingen in Indochina, w.v. 1 gelopen. Periode 1900-1910.-

verkocht € 80.00
kavel: 2506
[Ansichtkaarten. Luchtvaart] Zeppelins/ vliegtuigen
-Lot met 20 kaarten m.b.t. zeppelins en vliegtuigen. (1) Souvenir Jan Olieslagers. (2) Lathams Antoinette Monoplane. (3) Douglas DC-3. (4) Douglas DC-4. (5) Lockheed. (6) De Pelikaan. (7) Fokker in zijn Machine. (8) Fotokaart gezelschap poserend bij vliegtuig op Schiphol 1934. (9) Fotokaart gezelschap KLM koffiehuis 1934. (10) Fotokaart Hindenburg zeppelin. (11) Hindenburg boven Rhein a/M. (12) In de hangar Frankfurt - en 8 andere kaarten.-

verkocht € 110.00
kavel: 2507
[Ansichtkaarten] Fotokaarten Nederland
-Lot van 25 fotografische ansichtkaarten. (1) Haarlemmerstraat Amsterdam. (2) Overzichtskaart Almkerk. (3) Autoshow van Overland op Nederlands strand met hindernisbaan voor de auto. (4) Straatbeeld onbekend (kreukjes). (5) Villa Belmonte. (6) Dame in straatbeeld met auto. (7) Poserende familie gedateerd 12-5-13. Hierbij 18 andere fotokaarten, deels privéfotografie.-

verkocht € 100.00
kavel: 2508
[Ansichtkaarten] Art deco
-Verzameling met fantasiekaarten, w.o. veel portretkaarten, Kirchner (knikje), Voor het licht houden, reliëfkaarten etc. Veelal 1900-1920.-

verkocht € 70.00
kavel: 2509
[Ansichtkaarten] Amsterdam
-Uitgebreid lot van ca. 290 topografische ansichtkaarten m.b.t. de stad Amsterdam. Grotendeels circa 1900.-

verkocht € 120.00
kavel: 2510
[Ansichtkaarten] Fantasiekaarten
-Album met ca. 125 ansichten. Diverse onderwerpen zoals jaartallen, celluloidkaarten, handjes, maanden en jaargetijden, bordures, klokken en horloges etc.-

verkocht € 60.00