veiling / Veiling 23 Deel IV. Schaakboeken deel II, Ephemera en Ansichtkaarten, Speelgoed, WOI & II, Erotica, Affiches, Stereofoto-en Camera, Varia / 2600-2626 Eerste & Tweede Wereldoorlog
[2603] [2604] [2605] [2606] [2607]
kavel: 2605 verkocht € 100.00

[Fotoboeken] Zanim odeszli... / Before They Perished

Photographs Found in Auschwitz. Kersten Brandt e.a. Keyahoff, 2001. 2 delen, w.v. 1 gebonden met stofomslag + Arbeit! 200 Tiefdrukbildseiten mit Geleitworten von Dr. Paul Wolff. Berlin, Volk und Reich Verlag, 1937. Geb. Rugstrip losgaand/ deels met plakband gerest., verder goed + Das Antlitz des Führers. Heinrich Hoffmann. Geleitwort Baldur von Schirach. Berlin, Zeitgeschichte Verlag, 1939. Orig. karton. Rugstrip besch., inscriptie op schutbad, verder goed - en 14 andere.
(totaal 17)