veiling / Veiling 23 Deel IV. Schaakboeken deel II, Ephemera en Ansichtkaarten, Speelgoed, WOI & II, Erotica, Affiches, Stereofoto-en Camera, Varia / 2600-2626 Eerste & Tweede Wereldoorlog
[2606] [2607] [2608] [2609] [2610]
kavel: 2608 verkocht € 300.00

[NSDAP] 'Hier spricht die NSDAP - Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei'

Emaillen bord, 79,5 x 65 cm. Aan achterzijde gemerkt RZM. Voorzijde met enkele oppervlakkige beschadigingen, verder goed + gietijzeren plaquette met profiel van Hitler in reliëf en tekst 'Ich glaube an Deutschland und Kämpfe dafür heute und morgen und in der Zukunft bis unser der Sieg ist'. 31 x 21 cm. Sleets - en een juten zak met nazi-embleem, lengte zak 125 cm.
(totaal 3)