2900-2961 Stereofoto's, stereokijkers & stereocamera's

[2900 - 2909] [2910 - 2919] [2920 - 2929] [2930 - 2939] [2940 - 2949] [2950 - 2959] [2960 - 2961]
kavel: 2920
[Stereocamera's] David White Realist 45
-Stereocamera in gebruikte staat met verweerd metaal. Hierbij een Kodak stereo, jaren 50.-
€ 70 - € 120
kavel: 2921
[Stereocamera's] Haneel Tri-Vision
-Stereocamera. Vroege uitvoering 1946-1947. 1 sluitertijd en drie diafragma. Bakeliet. Hierbij een Haneel zakkijker.-

verkocht € 110.00
kavel: 2922
[Stereokijker] Kirk Stereocamera
-Model 33, ca. 1950. Hierbij een stereo Alain met 1 filmrol.-

verkocht € 110.00
kavel: 2923
[Stereocamera's] Goerz Anschutz stereo
-Begin 20e eeuw.-
€ 100 - € 180
kavel: 2924
[Stereocamera's] Banzin & L. Leroy
-Stereocycle camera.-
€ 200 - € 350
kavel: 2925
[Stereocamera's] Verascope
-Niet gemerkt. In bijhorende leren koffer.-
€ 100 - € 180
kavel: 2926
[Stereocamera's] Jules Richard Verascope
-Ca. 1900. Met bijbehorende tas en 3 cassettes. Zeldzame versie met draadontspanner.-
€ 70 - € 120
kavel: 2927
[Stereocamera's] Tougodo Stereo Hit
-Japan, 1955. Met bijbehorend leren foedraal.-
€ 80 - € 140
kavel: 2928
[Stereocamera's] Verascope Korsten Litote Stereo
-Frankrijk, ca. 1900. Hierbij 1 andere, OMR.LPR Paris.-
€ 80 - € 140
kavel: 2929
[Stereocamera's] Cailon Binope
-Met 4 cassettes. Parijs, ca. 1900.-
€ 120 - € 200