1000-1122 Strips

kavel: 1000
Marten Toonder - Panda
-Panda en de Meester Detectief, Het laatste Nieuws, Brussel, 1950. Oblong, geniet + Panda en de Meester Dief [idem]. Beide in goede staat + Panda De Meesterdief. De Bezige Bij, 1950. Hc met linnen rug, aan randen gesleten, redelijk ex. - en Panda, de Meester Jubilaris. Stripantiquariaat Panda, 1995. Met begeleidend kaartje.-

verkocht € 100.00
kavel: 1001
Marten Toonder - Kappie
-Kappie en de vreemde zeerovers. D.A.V.I.D., 1947. Oblong, 72 p. + Kappie en het Neveleiland, D.A.V.I.D., 1947. Oblong, 72 p.* Enkele roestvlekjes, verder redelijk goede exemplaren. -

verkocht € 160.00
kavel: 1002
Marten Toonder - Panda
-5 Duitstalige delen uit de Panda reeks: Panda und der Meisterdieb. Eine Lustige, Illustrierte Geschichte für Grosse und Kleine Leser. Graberg & Görg, Wiesbaden, 1952. 30 p. + Panda und der Meisterdetektiv (dl. 2) + Panda und der Meisterdiener (dl. 7) + Panda und der geheimnisvolle Einsiedler (dl. 8) + Panda und der Wunderfisch 9 (dl. 15). Alle in goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1003
Marten Toonder - Le Chat Mort luxe uitgaven
-Luxe in leder gebonden uitgaven, alle in kleine oplage verschenen. (1) It Kwea Each, 1994. Nr. xxv; (2) De Boppebazen, 1995. Nr. 88; (3) It Kukel, 1996. Nr. 88; (4) De Utfalsels, 1996. Nr. 88; (5) It Foarlan, 1997. Nr. 88; (6) De Fleurige Uitkijk, 1997. Met plaat. Nr. 88; (7) It Kwea-Each, 1994. Sc met opdracht en sign. door Marten Toonder aan Seth Gaaikema.-

verkocht € 150.00
kavel: 1004
Marten Toonder/ Piet Wijn - Kappie
-Kappie en de blauwe walvis + Kappie en de woeste Pochtli + Kappie en de zeeheks. Stripstift, 2013 + Kappie en de vervuiling. Stripstift, 2014. Alle genummerd nr. 90/110, in blauwlinnen met vergulde titel. Incl. bijlages.-

verkocht € 50.00
kavel: 1005
Marten Toonder - De Muinck serie
-Tom Poes en de Reuzenvogel, De Rare uitvinding, Op het Eiland van Grim Gram en Grom, En de Zieke Hertog, En het Monster Ei, En Kaspar de Draak. Complete serie. Oblong, geniet. De Muinck & Co, 1946-48. Dl. 1 voor- en achterplat los, verder goed; dl. 2 naam (klein) met ballpoint verwijderd van voorplat bovenaan; dl. 3 met knikje in voorplat en dl. 5 knikjes, rug besch. en enkele plaatjes met potlood ingekleurd. Redelijk goede set.-

verkocht € 170.00
kavel: 1006
Marten Toonder - Tom Poes Weekblad
-Jaargang 1 t/m 4, 1947-1950. Eerste drie jaren compleet in 53, 57 en 53 nummers. 4e jaar nrs. 1 t/m 26 (nummers 27 en 28 ontbreken). Vrijwel alle in goede/ zeer goede staat, enkele met perforatiegaatjes of kleine manco's. Eerste 7 nummers van jaargang 1 ook in vrij goede/ goede staat; dit is een zeldzaamheid.-

verkocht € 600.00
kavel: 1008
P.C. Wijn (1929-2010)/ Wim Lensen (1914-2005) - Puk en Poppedijn
-Panda, 1995. Complete verhalen van Puk en Poppedijn in drie delen. In groen kunstleer gebonden met opgeplakte voorplaat. Set in goede staat. -

verkocht € 80.00
kavel: 1009
Marten Toonder - Heer Bommel Volledige Werken
-Panda, 's Gravenhage, 1995. De volledige verzameling in het weekblad Revue gepubliceerde verhalen. In 4 kunstleren banden met opgeplakte plaat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1010
[Dédicaces] Lot van 5
-De Rode Ridder. De wilde jacht. Standaard Uitgeverij, 1972. Met dédicace van Karel Biddeloo + Jeremiah. Ogen van Gloeiend IJzer, 1980. Met dédicace van Hermann op verso-zijde cover + Dan Cooper. Target, Novedi, 1985. Met dédicace door A. Weinberg in potlood met steunkleur op verso-zijde cover + Durango. Valstrik voor 'n Killer. Archers, Brussel, 1983. Dédicace verso-zijde cover + Buck Danny. De Helle-Piloten. Novedi, 1984. Gesigneerd met opdracht door Jean Michel Charlier, dédicase door Francis Bergèse op verso-zijde cover. -

verkocht € 70.00