1200-1209 Originele strip- en boekillustraties

kavel: 1200
Peter van Straaten (1935-2016)
-Erotische voorstelling van man met twee vrouwen. Origineel in Oost-Indische inkt. Ooit cadeau gegeven door Van Straaten aan een vriend. 22,5 x 26,5 cm. -

verkocht € 320.00
kavel: 1201
Alfred Mazure (1914-1974)
-Oost-Indische inkt. Ondertiteling "Illustr. bij Liefde Kent Geen Wetten". Linksonder gesign. met ZAM en in potlood de boodschap 'Spiegelen'. 26 x 19 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 1202
Alfred Mazure (1914-1974)
-Originele zwart-wit tekening in aquarel, ca. 1950. Gesign. r.o. 28,5 x 22 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1203
Opland (Robert Wout, 1928-2001)
-Archief album Drum shag. Ringgebonden plakalbum, 56 p. Met hierin een originele brief, 2 stiepen, enkele handbetekende enveloppen, 5 originele reclametekeningen en een dossier van kopieën en drukwerk rondom het werk van Opland voor Drum shag t.g.v. het 40-jarig jubileum, 1971.-

verkocht € 130.00
kavel: 1204
Fritz Alfred Behrendt (1925-2008). Vier items: (1) (Politieke cartoon)
-Tekening in pen en zwarte inkt, op enkele plekken gehoogd met wit, 35,5 x 24 cm., gesigneerd in pen links onder.-

verkocht € 170.00
kavel: 1205
-"Amsterdam heeft 't", april 1985. Origineel in viltstift met blauw potlood en overlegvel. Afm. 32 x 25 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1206
Georges Mazure (1919-1980)
-Vrouw met twee manfiguren. Originele tekening in Oost-Indische inkt in passe-partout achter glas. Beeld 42 x 29 cm. Bladmaat 73 x 53 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 1207
Arthur Goldsteen (1908-1985) - Maroef
-Ibn Ibrahim - De allerwonderlijkste avonturen van de arme schoenlapper Maroef. Born, Assen, ca. 1954. Compleet verhaal met originelen van dit enigst kinderboek in stripachtige stijl door Arthur Goldsteen. In potlood geschreven script en map met alternatieve cover en 33 tekeningen en proeftekeningen voor deze boekuitgave. -

verkocht € 500.00
kavel: 1208
Arthur Goldsteen (1908-1985) - Ali Baba e.a.
-34 diverse tekeningen waaronder grote aquarellen van een (of meerdere) onuitgegeven verhalen uit 1001 nacht (o.a. Ali Baba en de 40 rovers) gemaakt in oorlogstijd. -

verkocht € 700.00
kavel: 1209
De Familie Zachthuids Builoftsreis
-Charmant handgeschreven en getekend kinderboekje over een konijnenfamilie, anoniem, ca. 1940. 15 pagina's aquarel (incl. bandtekening), 15 pagina's tekst in dichtvorm. Koordgebonden.-
€ 70 - € 120