1350-1379 Erotica

[1350 - 1359] [1361 - 1372] [1373 - 1379]
kavel: 1350
[Homo-erotica] Tom of Finland
-Golden Kake by Tom of Finland. COZ international Deutsch/ English dl. 1 t/m 9, 1983. Bundelingen in paperbackvorm - en 3 andere uit de jaren 70.-

verkocht € 200.00
kavel: 1351
Les Curiosites
-Auteur, uitgever onbek., ca. 1930. 159 p. In 6 losse katernen met suite van 8 erotische ills. Pap. band aan binnenzijde gerest. 8vo + Education Charnelle. Illustrations réalistes Gyl de Fontanges. Les éditions du Couvre-Feu, Paris, ca. 1935 - en 3 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1352
[Homo-erotica] Bruce Bellas (1909-1974)
-Serie van 12 zilvergelatine prints met afbeeldingen van mannen met thema schermen, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." Afm. elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 420.00
kavel: 1353
-Serie van 17 zilvergelatine prints met afbeeldingen van mannen met thema worstelen, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce of Los Angeles Box 9305, Station S, Los Angeles 5, Calif." Afm. elk 25 x 20 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1354
-Serie van 17 zilvergelatine prints met afbeeldingen van mannen met diverse thema's, alle gestempeld aan achterzijde "Bruce" en genummerd. Afm. elk 12,5 x 10 cm.-

verkocht € 750.00
kavel: 1355
-In eigen beheer uitgegeven. 70 p. fotografische nadrukken van male nude models door Bruce Bellas. Bijgevoegd 3 originele zilvergelatinedrukken met stempel "Bruce" op achterzijde, resp. 25,5 x 20 cm. (originele foto-afdruk omslag boek), 17,5 x 12,5 en 12,5 x 10 cm. -

verkocht € 280.00
kavel: 1356
-Album met 36 afdrukken van naakte of vrijwel naakte mannen in pose, ingestoken in album + album met 17 afdrukken in diverse formaten, enkele met stempel "Bruce" op achterzijde. -

verkocht € 850.00
kavel: 1357
[Argentinië] Manuscript met erotische tekeningen
-Manuscript van 27 los ingelegde erotische tekeningen met tekst (in potlood). Tekeningen in gemengde techniek, potlood en aquarel, jaren 30/40 uit de 20ste eeuw. Afm. elk 21 x 16,5 cm. -

verkocht € 600.00
kavel: 1358
Art Brut/ Outsider Art
-28 sado-masochistische tekeningen, Frankrijk, jaren 60-70. De tekenaar als lijdend voorwerp, die zich extreem laat vernederen door vrouwen. Elk tussen ca. 19 x 16,5 cm. en 28 x 16,5 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 1359
Art Brut/ Outsider Art
-Serie van 15 pornografische tekeningen, Frankrijk, jaren 60-70. Elk ca. 25 x 20 cm. -
€ 150 - € 300