1436-1499 Aziatische kunst en fotografie

[1436 - 1445] [1446 - 1455] [1456 - 1465] [1466 - 1475] [1476 - 1485] [1486 - 1495] [1496 - 1499]
kavel: 1436
[Fotografie] Bonefaas Batavia-Hengelo
-6 foto's H. Bonefaas Hengelo-Batavia in Batavia. Winkel (nr. 42) van Bonefaas met enkele Indonesiërs ervoor. 21,5 x 28 cm. Op karton, ca. 1930 + 5 andere van Bonefaas winkelpanden (binnen- en buitenzijde) uit 1938, elk 18 x 24 cm. Toegevoegd: A Little Jap Girl. Chromolithografie op kartonnen display, Raphael Tuck & Sons, London, ca. 1890. Hoogte 32 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 1437
Foto van fraai landhuis in Singapore
-Landhuis met man met grasroller en kindje op voorgrond. Ca. 1930. 29 x 24 cm. Op karton. Lakstempel "Lee Brothers Hills Street Singapore" r.o.-

verkocht € 140.00
kavel: 1438
[Japan] 4 albumine foto's
-(1) Nara. Tempeldans met koto, drums en 2 zangeressen. Ca. 1880-90. Albumine, anoniem. Nr. 626 (latere editie?), met de hand gekleurd, 20 x 25 cm., in passe-partout. (2) Boeren tijdens rijstverwerking. Albumine, anoniem, handkleuring, ca. 1880-90, 20 x 25 cm., in passe-partout. (3) Lachende vrouw, op westerse wijze (uit bordeel?). Albumine, anoniem, handgekleurd, ca. 1880, in passe-partout, 25 x 20 cm. (4) Geisha in traditionele obi en profile. Albumine, anoniem, handgekleurd, ca. 1880-90. 26 x 20 cm., in passe-partout, bovenrand met lichte besch.; verder goed.-
€ 70 - € 120
kavel: 1439
Japanse textiel-sjablonen
-28 verschillende textiel-sjablonen met stilistische motieven, meest eenvoudig met geometrische figuren of bloem/ blad. Alle met raster en alle ca. 90 x 45 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 1440
Jachtscènes, Qing dynastie
-8 lijsten met koninklijke jachtscènes uit de Qing dynastie (1644-1911). Inkt en verf op papier. 59 x 33 cm, achter passe-partout.-

verkocht € 800.00
kavel: 1441
Meiji vaas
-Groot model bronzen Meiji vaas met decoratie van flora in verschillende metalen ingelegd. Hoogte 46,5 cm. Japan, ca. 1890.-

verkocht € 400.00
kavel: 1442
Zijde hanengevecht
-Pendant, ingelijst achter passe-partout. 1 gesigneerd met zegelmerk en karakters. Beeld 45 x 45 cm.-

verkocht € 440.00
kavel: 1443
Dekselpotten
-19e-eeuwse porseleinen capucijner pot met decor van draak met wolken. Hoogte 11,3 cm + 18e-eeuwse capucijner pot met floraal decor (haarlijn en schilfer). Hoogte 13 cm - en een potje zonder deksel.-

verkocht € 110.00
kavel: 1444
Porselein
-Lot met divers 18e- en 19e-eeuws Chinees porselein. Incl. kop en schotels en een Kangxi vaasje (beschadigingen).-

verkocht € 190.00
kavel: 1445
Yixing theepot
-Terracotta, groot formaat Yixing theepot. Onderzijde met zegelmerk. 20e eeuw. Hoogte 11,5 cm.-
€ 70 - € 120