1614-1749 Fine arts: 20ste eeuw

[1614 - 1623] [1624 - 1634] [1635 - 1644] [1645 - 1654] [1655 - 1664] [1665 - 1674] [1675 - 1684] [1685 - 1694] [1695 - 1705] [1706 - 1715] [1716 - 1725] [1726 - 1735] [1736 - 1745] [1746 - 1749]
kavel: 1614
Willem Witjens (1884-1962)
-Maroufle. Mediterraans landschap met rotspartij. Linksonder voluit gesigneerd en gedateerd 1959. 49 x 68 cm.-
€ 500 - € 800
kavel: 1615
M.C. Escher (1898-1972). Tafelkleed en servetten
-Zuiver linnen damast tafellaken met het ingeweven motief "Vis & Zeepaard". Afm. 160 x 160 cm. Hierbij 6 bijhorende servetten met een zelfde decoratie. Afm. elk 60 x 60 cm. Uitvoering Van Dissel, Eindhoven.-

verkocht € 500.00
kavel: 1616
[Aristide Bruant] Sur la Route
-Aristide Bruant. Auteur, éditeur, Château de Courtenay, Loiret. Illustraties J. Borgex, 1897. 208 p. Nr. 89 van 150 op Japan gedrukte exemplaren. In half marokijn met vergulde bandtekening.-
€ 100 - € 200
kavel: 1617
[Archief Wim Beeren] "Foto's - kunstenaars - tentoonstellingen."
-Archiefdoos met 15 mappen/ mapjes van zeer verschillende dikte, met honderden (pers)foto's en vele andere zaken, deels met titels als "Christo", "Vito Acconci" (12 foto's en een tentoonstellingscatalogus), "Foto's onbekend diversen", "Losse zaken divers", "Ed Kiënder", "Koningshuis" (rond een expositie Nieuwe Realisten), "Energieën Robert Wilson", "Wim T. Schippers" en "Lindow/ Borlat joint actions" (fotokopie van programma's van performances).-

verkocht € 2800.00
kavel: 1618
Th. Wijdeveld e.a.
-De Bijenkorf, 's Gravenhage. The Hague, De Bijenkorf, 1926, 123 p. Folio, halflinnen. Rug besch., platten wat gevlekt, verder goed + facsimile editie, 2001 + 6 nummers van De bedrijfsreclame: no. 1, 2 en 3, 1916; no. 2, 1917; no. 3 en 4, 1918. Met diverse bijlages van o.a. Willy Sluiter - toegevoegd 2 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1619
[Typografie] Drukkersuitgaven
-Het Drukkers Jaarboek voor 1908. Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1908 + Neue Schriften und Ornamente. Frankfurt am Main, Ludwig & Mayer, 1927. Enkele pag. met knipgat, verder goed + Beknopte proef van drukletters. N.V. Lettergieterij "Amsterdam" voorheen Tetterode. 124 pp. + briefpapier van Drukkerij Groenewoud Weesp, ca. 10 bladen - en 5 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1620
[Archief Wim Beeren] "Foto's - Kunstenaars - Tentoonstellingen".
-Archiefdoos met 13 (pers)fotomappen/ mapjes van zeer verschillende dikte, met titels als "Karel Appel", "Frans Haks", "Tentoonstelling Fabro", "Wanderlieder", "When attitudes become Form Bern 1969" (uitgebreide fotoreportage met ca. 90 foto's), "Museum" (envelop met meer dan 70 diverse foto's), "Lawrence Weiner. Die Reste einer Raket, abgebrannt an der Stadtgrenze von Amsterdam" (4 foto's), voor het overige zonder titel met flinke hoeveelheden foto's door Kors van Bennekom, Jannes Linders en van kunstwerken door Baslitz, Kounellis, Lewitt, Deacon, Solano, Verhoef en Mangold. (totaal 13)-

verkocht € 850.00
kavel: 1621
[Archief Wim Beeren] "Tentoonstellingen - Duchamp - Nauman."
-[In latere hand:] - "En verschillende waardevolle dingen." Archiefdoos gevuld met meer dan 20 mapjes van zeer verschillende dikte, met titels als "Nauman", "Marcel Duchamp", "W.A.L. Beeren Nederlandse Kunst Nederlandse Collecties", "Feitelijke museale waarde" [van de items op de tentoonstelling "Op Losse schroeven" (1969)] en "Sonsbeek '71", maar grotendeels zonder titel.-

verkocht € 1000.00
kavel: 1622
[Archief Wim Beeren] "Kunstenaars per mapje".
-Archiefdoos gevuld met 23 foto-verzamelmapjes met titels als "Foto's Op Losse Schroeven-periode", "Dibbets", "G. Dekkers", "Smithson", "Heizer", "W. de Maria", "G. Schum land art", "Hans Koetsier", "Oppenheim", "R. Long", "D. Nuebler", "G. Kuehn", "Long bruikleen M. Visser", "Prini", "Boezem", "Anselmo", "Magazijn Hoeb Bern", "Icaro", "G. van Elk", "Sonnier", "M. Buthe", "M. Merz" en "Algemeen".-

verkocht € 14000.00
kavel: 1623
Arts et Metiers Graphiques
-Le livre d'art international. Nr. 26, Paris, 1931. 4to. 95 p. Met een groot aantal illustraties van invloedrijke kunstenaars uit de tijd met o.a. heliogravures en houtsnedes van Picasso, Dufy, Masereel, Max Ernst, Degas e.a. + Arts et Métiers Graphiques no. 45, 1935 + Auguste Rodin. Testament. Editions a la Belle Etoile L.J.C. Boucher, 1948. Oplage 40 ex. Met 2 houtsneden door J.B. Perrichon naar Rodin - en 2 andere.-

verkocht € 160.00