1750-1757 Fine arts: monografieën en referentiewerk

kavel: 1750
[Luxe-exemplaar in vol perkament] Rembrandt's leven en kunst.
-Geschreven in opdracht van de Algemeene Commissie ter Herdenking van Rembrandt's 300-jarigen geboortedag door Jan Veth. Amsterdam, Scheltema & Holkema, z.d. (1906), (8),132 p., met 50 helio-gegraveerde platen en 50 illustraties, oorspronkelijk rijk verguld vol perkament, bovensnede verguld, folio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1751
Henri de Toulouse-Lautrec. Elles.
-With a specially written introduction by Michel Melot (...). Londen, Toulouse-Lautrec Circle, 1969, gedrukt in 1250 genummerde exemplaren, 41 p., met 11 ingeplakte, gekleurde platen (in potlood genummerd, in de inhoudsopgave is sprake van litho's), oorspronkelijk goudgeletterd halflinnen, groot folio, in schuifdoos (schuifdoos smoezelig/ verkleurd/ met krassen).-

verkocht € 100.00
kavel: 1752
[Tekenkunst. Nederlanden] 2 titels door Alice I. Davies: (1) Jan van Kessel (1641-1680).
-Doornspijk, Davaco, 1992, 335 p., 400 illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, folio; (2) Anthonie van Borssom (1630-1677). A catalogue of his drawings. Ibid., idem, 2014, 141 p., 180 illustraties, oorspronkelijk rexine met stofomslag, folio.-

verkocht € 80.00
kavel: 1753
[Fantin-Latour. Met opdracht van de auteur] Adolphe Jullien. Hector Berlioz.
-Sa vie et ses oeuvres. Ouvrage orné de quatorze lithographies originales de M. Fantin-Latour, de douze portraits de Hector Berlioz, de trois planches hors texte et de 122 gravures (...) etc. Parijs, Librairie de l'Art, 1888, XVI,386,(2) p., rijk geïllustreerd als aangegeven (volledig volgens bindersindex), oorspronkelijk omslag, folio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1754
[Etsen van Renoir en Pissarro] Gustave Geffroy. La vie artistique. 3de en 5de-8ste série.
-Parijs, H. Floury, 1894-1903, 5 (van 8) delen van de serie, met geëtste frontispices door Renoir (dl. 3), Pissarro (dl. 6) en Daniel Vierge (dl. 7) en gelithografeerde frontispices door Fantin-Latour (dl. 5) en Willette (dl. 8), oorspronkelijk uniform omslag, klein 8vo.-

verkocht € 360.00
kavel: 1755
[Toegepaste kunst] 2 werken: (1) Musée Le Secq des Tournelles a Rouen.
-Ferronnerie ancienne. Photographis publiées sous la direction de Henry René d'Allemagne (...). Parijs, J. Schemit, 1924, 2 delen, XXVIII; VIII;XXI p., met talloze illustraties op 415 platen, los als uitgegeven in de oorspronkelijke uniforme halflinnen portfolio's met bindlinten, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1756
Co Westerik Grafiek/ Prints
-BnM, 2006. 178 p. Inclusief ets, nr. 70/190. -

verkocht € 70.00
kavel: 1757
Hieronymus Cock
-De renaissance in prent. O.l.v. Joris van Grieken, Ger Luijten. Mercatorfonds, 2013. 416 p. -

verkocht € 120.00