1759-1807 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel I

[1759 - 1768] [1769 - 1778] [1779 - 1788] [1789 - 1798] [1799 - 1807]
kavel: 1759
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923)
-Lithografie, 1915. Oplage van 100, dit is nr. 89. Beeld 35,5 x 47 cm. Ingelijst achter passe-partout.-
€ 70 - € 120
kavel: 1760
12 diverse prenten: (1) Nico Bulder (1898-1964). (Christophorus).
-Houtsnede, 25,5 x 20,5 cm., gesigneerd en gedateerd 1936 in potlood rechts onder, gesigneerd en gedateerd 1935 [sic] in het blok linksboven (marginale kreukjes). -
€ 70 - € 140
kavel: 1761
9 diverse prenten: (1-2) Mart Kempers (1924-1993). (Figuren).
-Twee litho's, beide ca. 38 x 28 cm. (bladmaat 79 x 54 cm.), beide gesigneerd en gedateerd '60 en respectievelijk 23/25 en 17/ 25 in potlood (marginale deukjes en kreukjes).-

verkocht € 70.00
kavel: 1762
10 diverse prenten: (1) Theo Beerendonk (1905-1979). (Abstracte compositie).
-Hoogdruk gedrukt in rood op buigzaam grijs structuurkarton, 17 x 29,8 cm., gesigneerd en gedateerd 1969 in potlood links onder.-

verkocht € 100.00
kavel: 1763
8 litho's: (1) Hans van Dokkum (1908-1995). (Ruïnes in de Auvergne).
-Litho op stevig papier, 27,5 x 37,5 cm., gesigneerd rechts onder en 6/10 en eigen druk in potlood links onder (montagesporen verso).-
€ 70 - € 140
kavel: 1764
9 litho's: (1-5) Frederika Broeksmit (1875-1945). 5 diverse litho's,
-diverse formaten, 4x gesigneerd in potlood, 2x gemonogrammeerd op de steen, met als onderwerpen jongensportretten (3x) en riviergezichten (2x). -
€ 70 - € 140
kavel: 1765
Arja van den Berg (1947). Drie kleurenetsen: (1) "Linda 2 jaar uit Terschelling".
-Handgekleurde ets gedrukt van gecontourneerde plaat, ca. 16 x 16 cm., gesigneerd, 14/20 en gedateerd 1979 in potlood, getiteld in de plaat.-
€ 70 - € 140
kavel: 1766
Lot van 8 lino's: (1) Jörg Remé (1941). (Groep verklede toneelspelers).
-Linosnede, 25 x 49 cm., gesigneerd en gedateerd 1964 in potlood rechts onder, "Linolschnitt 1/5" in potlood links onder. -
€ 80 - € 160
kavel: 1767
9 tekeningen: (1) Johannes Embrosius van de Wetering de Rooy (1877-1972). (Mansportret).
-Tekening in zwart krijt, 51,5 x 45 cm., gesigneerd rechts onder (kleine defectjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1768
Rie Cramer (1887-1977). (Meisje zittend onder een boompje).
-Ets op Japans papier, 7,5 x 10 cm., gesigneerd in potlood rechts onder.-
€ 100 - € 200