Woensdag 4 december 2019, aanvang 19.00

Veiling 22. Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia

Bekijk en download de catalogus

Auction 22. Part III. Fine Arts part II, Photography, WWI&II, Trade catalogues and advertising arts, Picture Postcards, Posters, Sports and Various

1808-1869 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel II -62-

1870-1898 Fine arts: tijdschriften -29-

1920-1991 Fotografie -71-

2000-2020 Eerste en Tweede Wereldoorlog -21-

2040-2149 Affiches -110-

2150-2169 Sport -20-

2200-2205 Handelscatalogi -6-

2266-2279 Persfotografie -14-

2350-2373 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven -24-

2392-2499 Varia -105-

2500-2571 Efemera en ansichtkaarten -72-

2600-2617 Papieren speelgoed en theaters -18-

2650-2659 Speelgoed -10-