1920-1991 Fotografie

[1920 - 1930] [1931 - 1940] [1941 - 1951] [1952 - 1962] [1963 - 1972] [1973 - 1982] [1983 - 1991]
kavel: 1920
Sam Haskins - Posters
-A book of mini posters. Limited edition, gesigneerd, genumm. 215/1500. Thomas Y. Crowell & Company, New York, 1972. Folio, hc. 48,5 x 35 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1922
[Körperkultur] Paul Isenfels - Getanzte Harmonien
-Mit 120 künstelerischen Aufnahmen, geschaffen vom Verfasser in Verbindung mit der Tanzschule Herion in Stuttgart. Dritte Auflage, Cieck & Co, Stuttgart, 1927. Linnen geb. met stofomslag (minimaal besch. bij de vouwen).-

verkocht € 180.00
kavel: 1923
Blote Meisjes Alphabet
-Anton Beeke, Kwadraat-blad, Steendrukkerij De Jong & Co, 1970. Uitgewerkt 'menselijk alfabet'. Alfabet gemaakt van blote meisjes. Fotografie Geert Kooiman. Produktie Anna Beeke. Reportage Ed van der Elsken. 30 zw/w foto-illustraties in mapje, 25 x 25 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1924
[Militaria/ scheepvaart] Album Colonel J.J.M. Baart, Royal Dutch Navy
-Folio oblong album met vergulde titel en bandversiering in slipcase met hierin 27 foto's m.b.t. de Vickers fabrieken, bestaande uit: the Abbey House (2x); Vickers Barrow Works; H.M.S. "Revenge"; H.M.S. "Princess Royal"; H.M.S. "Emperor of India"; H.M.S. "Vanguard"; H.M.S. "Curlew"; H.M.S. "Cassandra"; H.M.S. "Calcutta''; H.M. Monitor "Humber"; Submarine models 1886-1916; Submarine models "E" & "M" Classes; H.M. Submarine "E.19" (met crew); Submarine "K3"; Submarine "L22"; Submarine "M2"; Submarines "L12", "H28" & "R7"; H.M. Rigid Airship "R.80" (zeppelin); Heavy Naval Gun Mountings under erection in shops; 12 Inch Gun. Truck Mounting; 13.5 inch British Naval Gun; Triple mounting for Italian Navy; 18 pdr. Field Guns; Submarine Mines and Sinkers in Shops; Vickers Mark II Submarine Mine & Vickers "S" Submarine Mine. Foto's elk 26 x 35,5 cm., laatste 2 foto's samen dit formaat. -

verkocht € 700.00
kavel: 1925
Karl Blossfeldt + John Gruen
-Karl Blossfeldt, Art Forms in Nature. Examples from the plant world photographed direct from nature. New York, E. Weyhe, 1929, 120 pp., verguld groen linnen, 4to. Rug wat sleets, naam en stempel op schutblad, enkele tekstbladen iets vlekkig, verder goed + John Gruen, Objects. New York, Knopf, 1981. Oorspr. halflinnen in slipcase. Gesigneerd door Gruen. Goed ex.-

verkocht € 150.00
kavel: 1926
Bruce Weber
-O Rio de Janeiro. A Photographic Journal. New York, Knopf, 1986. 1e editie, folio. Met opdracht van Weber op titelpagina + Photographs of Athletes. London, Olympus Gallery, 1984. Oorspr. omslag + Bruce Weber. An exhibition at Fahey/Klein Gallery Los Angeles, California (...). Text by William Burroughs. First edition, second printing, 1991 + Kate Moss is the girl that got away. Vogue Hommes. Supplement Fall/ Winter 2006.-

verkocht € 280.00
kavel: 1927
Lot van 12: Larry Clark, Teenage Lust
-Second edition, 1983. Softcover, 4to. Blindstempel in voorzijde, verder goed + Peter Hujar. Essays by Stephen Koch and Thomas Sokolowski. Grey Art Gallery & Study Center, 1990, 95 pp. Softcover met stofomslag, vierkant 4to + Robert Frank, The Lines of My Hand. New York, Pantheon Books, 1989. Gebonden met stofomslag, 4to. S.o. met scheurtjes/ plakbandreparatie - en 9 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1928
Lot van 9: The Asmat of New Guinea. The journal of Michael Clark Rockefeller.
-New York, Museum of Primitive Art, 1967, 349 pp. Gebonden met stofomslag, 4to. Scheurtje in achterzijde s.o., verder goed + Leni Riefenstahl, Olympia. Foreword by Monique Berlioux. New York, St. Martin's Press, 1988, 288 pp. Gebonden met s.o., 4to. Goed ex. + Herbert List, Junge männer. Introduction by Stephen Spender. Thames and Hudson, 1988. 1e ed. Gebonden met s.o., 4to. S.o. wat verkleurd, verder goed - en 6 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1929
Lot van 17: Créatis. Bimestriel. Pour une photographie au présent
-No. 1 t/m 12, 1976-1978. 12 losse nummers in oorspr. portfolio, 49 x 36,5 cm. Waterschade aan portfolio en no. 1 (bovenrand), verder goed + David LaChapelle, LaChapelle Land. Simon & Schuster/ Callaway, 1996, 152 pp. Gebonden in slipcase, 4to + William C. Seitz, The Responsive Eye. New York, Museum of Modern Art, 1966, third printing. Benedenhoek laatste pp. met knik, verder goed - en 14 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1930
Lot van 7: Andy Warhol Photobooth Pictures
-New York, Robert Miller, 1989. Oorspr. omslag, smal 8vo. Omslag wat vlekkig, klein scheurtje in voorzijde, verder goed + Mary Ellen Mark, Passport. Millerton, The Book Organization, 1974. Oorspr. omslag, 4to. Kleine vouw voorzijde r.o., verder goed + Edward Kienholz, 11+11 Tableaux. Stockholm, Moderna Museet, 1970. Eerste pp. met lichte (water)schade onderaan, verder goed - en 4 andere.-

verkocht € 40.00