2040-2149 Affiches

[2040 - 2050] [2052 - 2062] [2063 - 2072] [2073 - 2082] [2083 - 2092] [2093 - 2102] [2103 - 2112] [2113 - 2122] [2123 - 2132] [2133 - 2142] [2143 - 2149]
kavel: 2040
Arthur Goldsteen (1908-1985)
-Origineel voor ontwerp "Koopt Zomerzegels 1 mei-1 juli". Ca. 1950. Verf op dikker papier. 80 x 60 cm. Gevouwen, verder goed.-

verkocht € 120.00
kavel: 2041
Arthur Goldsteen (1908-1985)
-Ceta-Bever voor de Doe-het-Zelver. Velpon-Cetaflex-Snelfix-Cetalac-Buitenbijts enz. Ca. 1958. 116,5 x 82,5 cm. Gevouwen, goed exemplaar.-

verkocht € 75.00
kavel: 2042
Arthur Goldsteen (1908-1985)
-La bière est bonne. Het bier is weer best. 48 x 36 cm. Net exemplaar. -
€ 70 - € 120
kavel: 2043
Arthur Goldsteen (1908-1985) - Philips for lifelike Music
-Ca. 1946. 76 x 53,5 cm. Middenvouw, net exemplaar.-

verkocht € 140.00
kavel: 2044
Arthur Goldsteen (1908-1985) - Artis
-Okapi, 1962. 83 x 116 cm. Gevouwen, net exemplaar. -

verkocht € 320.00
kavel: 2045
[Scheepvaart/ treinen] Arthur Goldsteen (1908-1985)
-To the Continent via Harwich-Hook of Holland. Day & Night Service. Propaganda afd. N.S. 647. Offsetdruk J. van Boekhoven, Utrecht, ca. 1946. 98,5 x 60 cm. Gevouwen, net ex. + To the Continent via Harwich-Hook of Holland. Night and day service. NS British Railways - Zeeland Steamship CY. Netherlands Railways. Ca. 1946. 98 x 62 cm. Gevouwen, goed exemplaar. -

verkocht € 130.00
kavel: 2046
Arthur Goldsteen (1908-1985)
-De Volkskrant. De beste krant van Nederland. Druk Roessel & Co., Amsterdam, ca. 1950. 113 x 80 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 2047
Drankreclame
-Spekker & d'Aquin Schiedam. Prima Genever, ca. 1920. Lithografie. 55 x 36 cm, metalen latjes onder en boven, scheurtjes in de marge, verder goed + "De Vrijheid". Adrianus van den Eelaart. Distilleerderij (...) Schiedam, ca. 1910 Lithografie. 62 x 38 cm. Metalen latje boven mist, gebruikssporen marge, vlek in de plaat, verder goed + Hoboken de Bie & Co. Distillateurs Rotterdam. Prima Jenever, ca. 1890-1920. Lithografie. 60 x 44 cm, op metaal. Vlekje l.m., verder goed + Klaverbladkaas. Uit de vette en malsche Polders van Noord-Holland. 1938. Lith. 46 x 31 cm, met doublet - en 4 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 2049
[Pychedelica] Robert Fried - Family Dog Productions
-Genesis, Siegel Schwall Band, Avalon Ballroom Sutter & Van Ness, 1968 + Canned Heat, Lothar and the Hand People, Allmen Joy and Superball, 1967 + The Miller Blues Band, Lee Michaels, Congress of Wonders, 1967 (plakband besch. op hoekjes). Elk 51,5 x 31,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2050
Pieter A.H. Hofman (1885-1965)
-Industries-Fair Utrecht Holland International. 97 x 62,5 cm. -

verkocht € 320.00