2200-2205 Handelscatalogi

kavel: 2200
[Automobilia] Spijker Auto's
-Industrieele Mij. "Trompenburg", Amsterdam. 1910. 24 p. Oblong, geniet. Omslag wat roestvlekkig, nietjes geroest, verder net exemplaar van deze zeldzame catalogus. Inclusief los ingelegd prijzenblad.-

verkocht € 600.00
kavel: 2201
J. Sabelis & Co, Haarlem. Glas in Lood
-Monster van Sabelis te Haarlem, makers van glas in lood, 19e eeuw. Monsterraam met 86 verschillende kleuren met daarin gekerfde nummers en naamglaasje. 33 x 23 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 2202
[Boeken] Twee catalogi van boekveilingen 1835 & 1837
-(1) Catalogus van een aanzienlijke verzameling van ongebonden boeken (…) van den heer J. Immerzeel. Amsterdam, Erven Gartman, e.a., 1835. Marginale aantekeningen van verkoopprijzen en namen van kopers. 8vo, 48 pp., papier. Snede gerafeld, verder goed. (2) Convoluut. Catalogus der ongebonden boeken (…) van L.A. le Normant. Amsterdam, Geb. Van Cleeff, J.C. van Kesteren, 1837. (4),18 pp. Marg. aant. prijzen en namen + Catalogus van (…) Nederduitsche, Latijnsche (…) Boeken. Amsterdam, J.C. van Kesteren, 1837. (iv),48,(3) pp. 8vo, karton. Rug sleets, band met lichte gebruikssporen, verder goed.-

verkocht € 75.00
kavel: 2203
Belform Meubelcatalogus
-Jaren 50/60. 66 p. Oblong ringgebonden catalogus met designmeubelen. Ontwerp catalogus Alfred Hendrickx, fotograaf Paul Brassinne, druk de Eendracht Mechelen.-

verkocht € 85.00
kavel: 2204
[Meubelcatalogus] Knoll International Brussels
-Catalogus jaren 40/50. Met ontwerpers als Franco Albini, Hans Bellman, Harry Bertoia, Lewis Butler e.a. Tekeningen en onderzoek Harry Bertoia, Charles Niedringhaus, Don Petitt, Murray Rothenberg en Rits van Witsen. Ringgebonden catalogus met onderwerpen Zetels; Tafels; Meubels en Bedden; Textiel. -

verkocht € 120.00
kavel: 2205
[Japanse kerstkaarten] Twee handelscatalogi: (1) Catalogus met 130 ingeplakte kaarten,
-vermoedelijk ca. 1950, met voorgedrukte kerstwensen in het Engels, gecodeerd en van prijzen voorzien op de dragers, op de binnenzijde van de platten in karakters vermoedelijk de naam van de fabrikant (Fukuda Card Company?), oorspronkelijk spiraalgebonden goudgeletterd rexine ("X'mas Cards"), 29,5 x 25,5 cm. -

verkocht € 135.00