2350-2373 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2350 - 2360] [2361 - 2370] [2371 - 2373]
kavel: 2350
Albers Creameries Ltd. Dordrecht: Album Ned: Indië
-1910. Nederlands Indië door J.L. Hooftman, compleet met insteekplaatjes l t/m 96. In halflinnen. Boekblok los bij de niet, enkele lichte schaafplekjes, goed ex. + G. Hille & Zoon, Zaandam. Stoom- Koek- en Beschuitfabriek "de Witte Olifant": Album Nederl. Indië. J.L. Hooftman, Zaandam, ca. 1920. Met om en om tekstpag. en plaatjespag. Compleet met 96 insteekplaatjes - en E. Dunlop & Co, Bloemendaal: Een vlinderreis op Java door Ch. A. de Munnik, 1933. Oblong, geniet. Compleet met 6 plaatjes.-

verkocht € 100.00
kavel: 2351
Schildmeijer Koffie en Theehandel Bloemgracht 82 Amsterdam
-Lot van 8 papieren theezakken en 9 papieren koffiezakken, ca. 1925, alle met tweezijdig het fraaie art deco logo in zwart, rood en wit gemonogrammeerd "CPHB", de theezakken 28 x 17 cm. en de koffiezakjes 19 x 13 cm. (alle ongebruikt, enkele met kleine defecten). (totaal 17)-
€ 60 - € 120
kavel: 2352
Reclameboekjes
-Lot van 20 Nederlandse reclameboekjes uit jaren 30-50: De avonturen van Kapitein Brulboei nr. 11, 13, 22, 23 en 24 + Gala, Theodorus Niemeijer nr. 2 en 3 + "Ik!" zei de vlieg... Shelltox + Het Geheimzinnige voetspoor (2x) + Mijn avontuurlijke reis met de K18 + 'n Zesdaagsche van zeven jongens en 'n pa! + Bummeltje en de 4 Daagsche. Alle Robinson Schoenen + St. Nicolaas ons aller vriend. De Gruyter + De wonderlijke avonturen van Jaap Kalebas, Gazelle Rijwielfabriek Dieren + Met de Van Wielen's op reis, Gazelle + De Gazelle als redder + De avonturen van Knar en Knorrie Biggie, Betuwe, 32e serie no 7 + De vreemde vrucht. Blookers Cacao (geplakt) + Daar komt Pietertje Pan weer ân! Ata Schuurpoeder. -

verkocht € 110.00
kavel: 2353
Ons Hoenderboek
-Een leerzaam kinderplakboek met 144 afbeeldingen. Uitgave "De Uil", Amsterdam, 1930. Oblong, in halflinnen.-

verkocht € 100.00
kavel: 2354
Adrianus van den Eelaart Stoomlimonadefabriek "De Vrijheid" Arnhem - Sluitzegel-Album
-Ca. 1900. Serie van 40 "Ludwig Limonette" zegels verdeeld over 2 originele albums (onze gok is 2 kinderen en eerlijk verdelen...) waarbij om en om 5 zegels uit de reeks zijn ingeplakt. In een van de albums nog 15 andere zegels uit de tijd. -

verkocht € 110.00
kavel: 2355
Zeepfabriek De Klok Heerde
-Voor den winteravond damspel aangeboden aan de verbruikers van Klokzeep en Sneeuwwit zeeppoeder. In goede staat (2 steentjes vervangen). Hierbij een dominospel, reclametas en een legkaart, alle van het Klaverblad Haarlem.-
€ 70 - € 120
kavel: 2356
Dobbelman
-Album met 30 voorbeelden van allerlei etiketten van de Firma Louis Dobbelman Nijmegen. Fraaie art deco-ontwerpen.-

verkocht € 80.00
kavel: 2357
[Boekdrukkunst] Gedenkboek Uitgeverij De Kennemer
-Ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van drukkerij-uitgeverij [De Kennemer]. Velsen-Noord, De Kennemer, (1963), ringgebonden, vierkant 4to ingestoken in buigzaam kunstleer. Ontwerp Studio Flem, Rotterdam, foto's o.a. Steef Zoetmulder.-
€ 70 - € 120
kavel: 2359
R. Tiktak, Thee en Koffiehandel Amsterdam-Groningen - Album van Neerlands Leger en Vloot
-Ca. 1913, compleet met 120 ingeplakte plaatjes, oorspronkelijk halflinnen, klein 4to.-

verkocht € 320.00
kavel: 2360
Turmac Filmsterrenalbum
-Ca. 1933. Incompleet exemplaar met 121 van de 176 insteekplaatjes + een andere met 3 ontbrekende plaatjes + een ander exemplaar, incompleet met 68 sepia-plaatjes + een exemplaar met 4 ontbrekende sepia-plaatjes - en nog 1 met 108 plaatjes.-

verkocht € 120.00