2392-2499 Varia

kavel: 2496
Corstiaan de Vries (1936-2008). Kostuums en kostuumontwerpen
-Bijzondere verzameling van kostuumontwerpen door Corstiaan de Vries (1936-2008) voor producties van Seth Gaaikema uit de jaren 70, met bijbehorende kostuums. 4 kostuumontwerpen voor de musical Swingpop (geschreven door Gaaikema en Robert Long) uit 1978. Potlood en kleurpotlood op papier, uitgeknipt en opnieuw opgeplakt op papier, met stofstalen. 65 x 50 cm, achter glas in lijst van 90 x 75 cm + 4 lijsten met elk 2 kostuumontwerpen van De Vries uit 1972. Bandkostuums 'clownspakken' voor Gaaikema zelf en The Blue Diamonds. Tekeningen in potlood en aquarel, op papier geplakt met stofstalen. 48 x 44 cm, achter passe-partout + 6 bijbehorende 'bandkostuums' uit 1972. Ontworpen en deels gedragen door Gaaikema zelf.-

verkocht € 500.00
kavel: 2497
Reclameblikjes
-Cacao Pur. Bensdorp Amsterdam, ca. 1910. Gelithografeerd, 7 x 4 x 3 cm. Afb. roestig + Onovertroffen Cacao. W.J. Boon & Comp. 1890-1920. Lith. 10 x 5 x 5 cm + Verhoeven's gestampte muisjes, ca. 1890-1920, 8 x 5 x 5 cm - en 12 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2498
[Vrouwenrechten] Aletta H. Jacobs
-De economische toestand der vrouw. Een studie over de economische verhouding tusschen mannen en vrouwen als een factor in de sociale evolutie. Naar het Engelsch van Charlotte Perkins Stetson door Dr. Aletta H. Jacobs. Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon, 1900. 291 p. 4to, in orig. linnen met vergulde titel + Het doel der vrouwenbeweging 1899. Overdruk uit de Gids, Maart, 1899. Aangeboden door de Schrijfster. 20 p. In nieuw bandje. -
€ 50 - € 70
kavel: 2499
Zeitschrift fuer Buecherfreunde
-Monatshefte für Bibliophile und verwandte Interessen. Leipzig/ Bielefeld, 1897-1904. Jrg. 1-7, in 14 delen. Rijkelijk geïllustreerd, zonder supplement 'Beiblatt' gebonden.-

verkocht € 90.00