2392-2499 Varia

kavel: 2413
Boekenmolen
-Eikenhout, afm. 36 x 30,5 x 30,5 cm. Eerste helft 20e eeuw. Op losse staander.-

verkocht € 70.00
kavel: 2414
[Pop-cultuur] Pop-foto
-Lot met 20x Pop-foto 1966-1968 (vervolg Tuney Tunes) waarvan 14 met grote inlegposter. Posters meest met punaisegaatjes in hoeken, verder in uitstekende staat. O.a. The Beatles, Q'65 en the Rolling Stones. Toegevoegd: Popsmuk. Het popjaarboek '72, Bron, 1972.-

verkocht € 80.00
kavel: 2415
[Militaria] De uniformen van de Nederlandsche Zee- en Landmacht
-hier te lande en in de kolonien naar aquarellen of teekeningen van J. Hoynck van Papendrecht, W.C. Staring en J.P. de Veer. Met tekst van F.J.G. ten Raa. 's Gravenhage, Gebroeders van Cleef, 1900, tekstdeel en platendeel, platendeel compleet met alle 80 platen, uniform geïllustreerd grijs linnen, groot folio.-

verkocht € 190.00
kavel: 2416
[Militaria. Frankrijk] Henri Bouchot, L'Épopée du Costume Militaire Français
-Aquarelles et dessins originaux de Job. Paris, Société française d'éditions d'art L.-Henri May, (1898), X,299,(2) pp., met 10 kleurenplaten, in oorspronkelijk vergulde leren uitgeversband, bovensnede verguld, groot 4to. Leer iets sleets langs randen en rug, ex libris binnenzijde voorplat + Hector Large, Le costume militaire a travers les ages. Preface de Pierre Mac Orlan. Tome III. Paris, Editions Arc-en-Ciel, (ca. 1940), met 105 kleurenplaten, later leer met vergulde titel op voorplat en rug, 4to. Platten iets geschaafd, verder goed. Nr. 290/1000.-
€ 70 - € 120
kavel: 2417
[Militaria] H.G. Rambonnet, Geschiedenis van het Korps Rijdende Artillerie
-gedurende het tijdvak 1903-1928. Z.pl., eigen beheer, (1933), 189,(2) pp., met opgeplakt gekleurd frontispice door J. Hoynck van Papendrecht, talrijke illustraties (deels op platen), oorspr. verguld buckram, folio. Rug wat verkleurd, band iets geschaafd, bibliotheeketiket binnenzijde voorplat, verder net, onafgesneden ex. met opdracht op binnenzijde voorplat van R.W. Hoksbergen, Luitenant-Kolonel der Rijdende Artillerie + N.J.A.P.H. van Es, Gedenkboek ter herinnering aan de Feestviering van het Korps Rijdende Artillerie. Met illustratien van Hoynck van Papendrecht, Staring, Geerlings en van Es en ornamentatie van Colenbrander en Roskam. Arnhem, Coers & Roest, (1893), (11),96,(4) pp., met (uitslaande) platen en ills., oorspr. verguld en versierd linnen, folio. Rug deels losgaand, randen wat sleets, verder goed.-

verkocht € 130.00
kavel: 2418
[Genealogie en heraldiek. Rietstap] Wapenboek van den Nederlandschen Adel,
-met genealogische en heraldische aanteekeningen, door J.B. Rietstap. Groningen, J.B. Wolters, 1883-1887. 2 delen, XIV,239,(5); VI,334,(22) p., met in prachtige chromolithografie (met goud en zilver): 2 ongenummerde platen met koninklijke wapens, 100 platen en 3 bijvoegsels elk met 6 wapens, oorspronkelijk uniform zeer rijk verguld en gedecoreerd half marokijn door A. Schmidt Gravir Anstalt Leipzig, alle sneden verguld, groot folio.-

verkocht € 300.00
kavel: 2419
[Muziek] Adolf Bernhard Marx, Die Lehre von der musikalischen Komposition
-praktisch theoretisch deel 1-4. Leipzig, Breitkopf und Härtel, 1864-1871, 4 delen, uniform halfleer met geribde en vergulde rug. Hier en daar gebruind, deel 1 watervlekkig, banden met schaafplekken, verder goed + Maurice Ravel, L'Enfant et les Sortilèges. Fantaisie lyrique en deux parties. Poème de Colette. Paris, A. Durand & fils, (ca. 1925), 101 pp. Halfleer met gemarmerde platten, vergulde en geribde rug, klein folio. Band sleets langs randen en hoeken, verder goed.-
€ 70 - € 120
kavel: 2420
Lot van 4 laat-middeleeuwse kruiken van geglazuurd steengoed,
-alle met oor (1x met 2 oren) en gelobde standring, 2x met wijde hals en 2x met smalle hals, hoogte 18 tot 30 cm. (1x met barst). (totaal 4)-

verkocht € 420.00
kavel: 2421
[Raeren steengoed] Lot van 2 volledige kruiken en één groot fragment,
-alle van fraai in reliëf gedecoreerd, geglazuurd Raeren steengoed, laat-16de eeuw, hoogte 11 tot 25 cm.-

verkocht € 530.00
kavel: 2422
[Baardmankruiken] Lot van 3 baardmankruiken,
-alle van fraai in reliëf gedecoreerd, geglazuurd steengoed, vermoedelijk Keulen, 16de eeuw, hoogte 15 tot 21 cm.-

verkocht € 1500.00