2392-2499 Varia

kavel: 2423
[Baardmankruiken] Lot van 3 baardmankruiken,
-alle van in reliëf gedecoreerd, geglazuurd steengoed, vermoedelijk Frechen, eind 16de/ begin 17de eeuw, hoogte 27 cm. (2x) en 32 cm.-

verkocht € 500.00
kavel: 2424
[Baardmankruiken] Twee stuks: (1) Baardmankruik met het wapen van Amsterdam in medaillon,
-dit medaillon beneden een vrij groot baardgezichtje, Keulen of Frechen, eind 16de eeuw, hoogte 24 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 2425
[Westerwald] Kruikje van geglazuurd steengoed,
-de uivormige buik volledig overdekt met rozetten in reliëf tegen een blauwe achtergrond, de smalle hals met leeuwenmaskertje en afgedekt met tinnen klepje, Westerwald, ca. 1650, hoogte 21 cm. -

verkocht € 300.00
kavel: 2426
[Westerwald] Kruik van geglazuurd steengoed,
-de buik bedekt met ingekerfde bladranken eindigend in blauw geglazuurde bloemen in reliëf tegen een mangaankleurig geglazuurde achtergrond, Westerwald, ca. 1700, hoogte 21 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 2427
[Oogheelkunde] Julius Hirschberg, The History of Ophthalmology
-Translated by Frederick C. Blodi. 15 delen: Volume 1-7, 8a, 8b, 9, 10, 11-1a, 11-1b, 11-1c en 11-3d. Bonn, J.P. Wayenborgh, 1982-1994, 4to. Bijna complete set (deel 11-2 ontbreekt). Vol. 5 met lichte waterschade aan het eind, verder goed + idem, History of Ophthalmology: the monographs. 7 delen: Vol. 1 part 1 en 2, vol. 4, 5, 6 en 8. Wayenborgh, 1995-2000 + E.-H. Schmitz, Handbuch zur Geschichte der Optik. 6 delen: Vol. 1, 2, 3a-b en 4a-b. Wayenborgh, 1981-1984.-

verkocht € 500.00
kavel: 2428
[Militaria] Het historisch museum van het korps rijdende artillerie
-N.J.A.P.H. van Es. Arnhem, Coers & Roest/ G.J. Thieme, z.d. (1898-1904). 10 delen, rijk geïllustreerd met gekleurde kaarten, platen, wapenschilden door J. Hoynck van Papendrecht, Th. Colenbrander, N.J.A.P.H. van Es, H.M. Krabbé, K.H. Roskam en W.C. Staring, oorspr. uniform verguld en blindgestempeld versierd linnen, bovensnede verguld, folio.-

verkocht € 650.00
kavel: 2429
-de buik zeer rijk in reliëf gedecoreerd met leeuwenmaskers, kinderkopjes, ster- en puntmotieven en rozettenfriezen tegen een blauwe achtergrond, de smalle hals met groot leeuwenmasker, Westerwald, 2de helft 17de eeuw, hoogte 25 cm. Het oor vakkundig opnieuw aangezet en met sporen van voormalig tinnen klepdeksel; de buik met onopvallende barsten (gelijmd?). -

verkocht € 160.00
kavel: 2430
[Raeren] Kruik van geglazuurd steengoed,
-de bolle buik rijk in reliëf versierd met afwisselend grijze en blauwe gestreepte velden gescheiden door horizontale en verticale banden, de hals gedecoreerd met een fries van leeuwenmaskers en rozetten, Raeren, 17de eeuw, hoogte 21 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 2431
[Raeren] Twee kruiken van geglazuurd steengoed: (1) Hoge kruik met schenktuitje,
-de balustervormige buik rijk in reliëf gedecoreerd met afwisselend grijze en blauwe strepen en velden gescheiden door horizontale en verticale banden, de hals versierd met een fries van bladmotieven, Raeren, 17de eeuw, hoogte 25 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 2432
[Westerwald/ Raeren] Lot van 5 items van steengoed,
-bestaande uit 2 grote kruiken, 1 klein kruikje en 2 bierpullen w.v. één met tinnen klepdeksel, alle replica's of in de stijl van 17de-eeuws Westerwald of Raeren steengoed, diverse formaten (grootste met een hoogte van 28 cm.).-

verkocht € 70.00