2392-2499 Varia

kavel: 2433
[Bodemvondsten] Lot van 18 bodemvondsten 16de-19de eeuw,
-bestaande uit (gerestaureerde) borden, een kommetje en een pot en scherven van soortgelijk gebruiksgoed, 5 delen van 17de-eeuwse kwadraattegels en een 19de-eeuwse glazen fles (met barst), met toegevoegd een replica van een Griekse vaas. (totaal 19)-

verkocht € 120.00
kavel: 2434
[Tegels] 9 tegels: (1-7) Set van 7 polychrome kwadraattegels met bloemenvaas,
-Nederland, ca. 1600-1640, vaas met goudsbloemen (?) en uitgespaarde hoekmotieven in de vorm van palmetbladen, ca. 13 x 13 cm., 4 stuks samen in lijst, de overige per stuk in lijsten (defecten).-

verkocht € 220.00
kavel: 2435
[Tegels] Set van 4 aaneensluitende polychrome tegels,
-Nederland, ca. 1610-1630, 2x met grote druiventros overhoeks en twee kleinere trossen, 2x met opengebarsten granaatappel, in de hoeken een Bourgondische lelie, ca. 13 x 13 cm., samen in lijst (defectjes).-

verkocht € 140.00
kavel: 2436
[Tegels] 7 tegels: (1-2) Twee verschillende, polychrome tulpentegels,
-Nederland, 1600-1640, grote enkele tulp, hoekmotief Bourgondische lelie, 13,5 x 13,5 en 13 x 13 cm., in lijsten.-

verkocht € 120.00
kavel: 2437
[Tegels] 10 blauwwitte tegels: (1-3) Soldaten met musketten en zwaarden,
-Nederland, 17de eeuw, met Bourgondische lelies in de hoeken, ca. 13 x 13 cm., in uniforme lijsten (defecten).-

verkocht € 400.00
kavel: 2438
[Tegels] 13 diverse tegels/ tegeltjes 12e eeuw en later
-(1) Polychroom gedecoreerd tegeltje met schuin geplaatste centrale datum 1543 in cartouche, 8,5 x 8,5 x 2 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 2439
[Tegels] Lot van 11 polychroom gedecoreerde tegels,
-diverse landen en perioden (vermoedelijk vooral 17de eeuw), ca. 11,5 x 11,5 cm. tot 18 x 18 cm., waarvan 4 stuks samen ingelijst tot één tableau en twee andere tegels los ingelijst (defecten). -

verkocht € 700.00
kavel: 2440
[Tegels etc.] 6 tegels/ reliëfs: (1) Polychroom geglazuurde tegel met wapen van Toledo,
-Spanje, vermoedelijk 16de/ 17de eeuw, 16,5 x 18,5 x 2 cm. (defectjes), afkomstig uit een fries.-

verkocht € 800.00
kavel: 2441
[Boekillustraties] Adrian Woodhouse, Beresford Egan
-Tartarus Press, 2005. 164 pp., linnen met stofomslag, 4to. Nr. 136/750. Net ex. + James Hamilton, Arthur Rackham: A Life with Illustration. London, Pavilion, 1990, 199 pp., linnen, 4to. Net ex. + dezelfde in softcover, 2004 - en nog 1 m.b.t. Rackham + Randall Jarell, Het huis aan de rand van de zee. Ills. Maurice Sendak. Lemniscaat, 1998. Linnen met stofomslag + 5 andere met illustraties door Sendak - en 1 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 2442
[Boekillustratie. Prenten] Lot van 11: Maurits de Meyer, Volksprenten in de Nederlanden
-1400-1900. Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1970. 220 pp. Half kunstperkament in slipcase, folio. Slipcase met besch., verder net ex. + Saskia de Bodt, De verbeelders. Nederlandse boekillustratie in de twintigste eeuw. Van Tilt, 2014. 327 pp., gebonden + 1 andere door De Bodt + Mathieu Lommen, het boek van het gedrukte boek. Een visuele geschiedenis. Amsterdam University Press, 2012. 463 pp., gebonden - en 7 andere.-

verkocht € 70.00