2392-2499 Varia

kavel: 2464
[Beweegbare boeken] Het Hoen
-De Lichaamsbouw, Inwendige Organen en de Ontwikkeling van het Kuiken in het Ei. Meppel, H. ten Brink, 2e dr., ca. 1910, (4), 34 p., 11 beweegbare gelithogr. platen, illustraties, orig. halflinnen, oblong. Net ex.-

verkocht € 80.00
kavel: 2465
Rietveld Spectrum Steltman - stoel 1964
-Spectrum stoel door Rietveld ontworpen in 1963 voor de juwelier Steltman in Den Haag. Het originele design had een wit kunstleren bekleding. De houten uitvoering werd in 1964 vervaardigd. 44,5 x 50 x 70 cm, zithoogte 40,5 cm. -

verkocht € 440.00
kavel: 2466
Proost Prikkels + Het model voor de uitgever
-Proost Prikkels, 68 nrs. tussen nr. 81 (jan. 1946) en nr. 169 (april 1953). Uitgave Proost en Brandt + Het model voor de uitgever, 20 nrs., 1948-1952. Uitgave papiergroothandel Corvey, Amsterdam.-

verkocht € 200.00
kavel: 2467
[Militaria. Luchtvaart] Privé-archief Vliegbasis Volkel
-van de daar geplaatste Welzijnszorg officier luitenant Th.R.J. (ook R.Th.) Brink, bestaande uit 5 albums met foto's, knipsels, brieven, aankondigingen, kaartjes, enkele nummers van het tijdschrift De Peeljager voor de vliegbasis, programma's, enz., veelal met aantekeningen, uit de periode 1956-1959.-
€ 100 - € 200
kavel: 2468
[Tegels] Tegeltableau Hillegersberg Bergschenhoek 1869 1894
-Centraal de wapens van Hillegersberg en Bergschenhoek en aan weerszijden gebouwen. Delft, De Porcelyne Fles. Tableau in blauw en wit uit 1 geheel, verso signatuur. 40,5 x 50,5 cm. In originele lijst, 59 x 65 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 2469
Das Freie Zeichnen
-Ein Weg für den Unterricht im Zeichnen nach Natur- und Gebrauchsgegenständen. Auf Grund der von Franz Cizek Regierungsrat und Professor an der Kunstgewerbeschule in Wien geleiteten Fachkurse. Bearbeitet und herausgegeben von Hermann Kastner. Anton Schroll & Co, Wien, 1925. 23 (1) p. en 80 p. Nette set in moderne linnen cassette gelegd. -
€ 100 - € 200
kavel: 2470
Adresboek voor Behangers, Stoffeerders en de Meubel-Industrie 1926-27
-358 p. 4to, in linnen met vergulde titel en reclame op voorzijde. Enkele tientallen reclamepagina's aan binnenzijde.-

verkocht € 60.00
kavel: 2471
[Automobilia] Elluyo de Reede
-Voorbereidende tekeningen in waterverf van Vauxhall Velox en Cresta, JFA Combi en Limousine, Desoto, 5 modellen: Diplomat Sedan, Custom Sedan, Suburban, Custom Sport Coupé en Custom Cabriolet, alle opgeplakt. Deze aquarellen door Elluyo de Reede waren bedoeld om opgenomen te worden in een boek over auto's dat nooit is verschenen. Charmante serie. Ca. 1957-59.-
€ 70 - € 120
kavel: 2472
Radio Veronica Top 40
-Lot van ca. 130 Top 40-blaadjes uit eind jaren 60. Deels beschreven (kruisjes door nummers etc.), enkele met perforatiegaatjes, en uit ca. 20 ex. zijn fotootjes geknipt. -

verkocht € 220.00
kavel: 2475
[Geneeskunde] Casuistique et diagnostic photographique des maladies de la peau
-D. van Haren Noman. Haarlem etc., Erven F. Bohn etc., 1889-1900. 36 (van 60) delen, met 37 (van 60) platen met opgeplakte originele foto's w.v. 1 dubbel (nr. 51), per deel 6 tekstp., het geheel losbladig in linnen band met vergulde titel, klein folio.-

verkocht € 200.00