veiling / Veiling 22. Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2392-2499 Varia
[2399] [2400] [2402] [2403] [2404]
kavel: 2402 € 150 - € 300

[Waaiers] Waaier met beschilderd perkamenten blad en baleinen van been

Vermoedelijk Nederlands, tweede helft 18de eeuw, het perkamenten blad beschilderd in gouache en gehoogd in goud, voorzijde met centrale antieke scène geflankeerd door medaillons van een bijenkorf en een herdenkingsmonumentje, deze scènes omvlochten door vergulde bladranken, met 14 baleinen van rijk gedecoreerd en opengewerkt been met gouden (?) sluitring aan de onderzijde, breedte 52 cm. en hoogte 30 cm.
Eén balein los van het blad (eenvoudig te herstellen), het perkamenten blad iets roestvlekkig. Prachtige antieke waaier in zeer goede staat.