veiling / Veiling 22. Deel III. Fine Arts part II, Fotografie, WOI&II, Reclame, Ansichtkaarten, Affiches, Sport, Varia / 2392-2499 Varia
[2397] [2398] [2399] [2400] [2402]
kavel: 2399 verkocht € 200.00

[John Heartfield] Illustrierte Geschichte des Bürgerkrieges in Russland 1917-1921

Nr. 1-20. Met ca. 150 illustraties en de originele omslagen naar het ontwerp van John Heartfield. Berlijn, Neuer Deutscher Verlag, (1929). 480 p. (elk nummer 24 p.). 4to. Los ingelegd in orig. linnen verzamelband.
Enkele nummers met schilfers aan randen (nr. 1, 3 en 20) en omslag van enkele nummers los aan rug, nr. 1 aan rug met tape gerest., meest in goede staat.