1808-1869 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen etc.) deel II

[1808 - 1817] [1818 - 1827] [1828 - 1837] [1838 - 1847] [1848 - 1857] [1859 - 1868] [1869 - 1869]
kavel: 1808
M.C. Escher (1898-1972). Drie bollen I.
-Houtgravure, 27,9 x 16,8 mm., gemonogrammeerd en gedateerd "IX-45" in het blok, afdruk op Japans papier.-

verkocht € 700.00
kavel: 1809
Joan Miró (1893-1983)
-Catalunya les essencies de la terra. Octubre 1968, Barcelona. 77 x 55 cm. + Presentazione dei volumi Miró di Juan Perucho Les Essencies de la Terra con originali (disegni e litografie) Al Milione Maggio-Giugno 1969, Milano. 76 x 58 cm. - en 1 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 1810
Vaserely + Bubenik + Geiger
-Look at Vaserely. Edition Thomas München Seriegrafie, 1969. 91 x 69 cm. + Look at Bubenik + Look at Geiger [idem]. -
€ 80 - € 150
kavel: 1811
Warhol + Alt + Albers
-Look at Warhol. Edition Thomas München Seriegrafie, 1970. 91 x 69 cm. + Look at Alt + Look at Albers [idem].-
€ 80 - € 150
kavel: 1812
Pierre Alechinsky (1927)
-Découverte de l'acide. Lithografie uit reeks "Prent 190", 1968. 76 x 56,5 cm. Nr. 122/190.-

verkocht € 360.00
kavel: 1813
Bram van Velde (1895-1988)
-Gesigneerde lithografie uit de reeks "Prent 190". Nr. 122/190. 47 x 72 cm. -

verkocht € 80.00
kavel: 1814
[Prent 190] Peter Struycken + Shinkichi Tajiri + Dick Cassée
-3 prenten uit de reeks "Prent 190": twee zeefdrukken en een reliëfdruk. Alle genummerd 122/190 en gesigneerd. -

verkocht € 110.00
kavel: 1815
Roger Raveel (1921-2013)
-Alleen op de Koer. Lithografie uit de reeks "Prent 190". 56,5 x 77 cm. Gesigneerd en genummerd 122/190.-

verkocht € 420.00
kavel: 1816
R. Matta (= R.A.S.M. Enchaurren, 1911-2002)
-Drie figuren in een landschap. Gesigneerd en genummerd. Uit de reeks "Prent 190".-

verkocht € 150.00
kavel: 1817
Willem Hussem (1900-1974)
-Lithografie uit de reeks "Prent 190", nr. 122/190. Gesigneerd in potlood. -

verkocht € 90.00