750-763 Topografie Europa

[750 - 759] [760 - 763]
kavel: 750
[Italië] Verzameling van meer dan 50 gezichten 17de-19de eeuw,
-diverse technieken en formaten (vnl. staalgravures, incl. folio-formaten), inclusief enkele fraai handgekleurde exemplaren.-

verkocht € 140.00
kavel: 751
[Zwitserland] Album
-ca. 1900 met 34 aquarellen van een onbekende tekenaar. Alle aangezichten in Zwitserland. O.a. Chateau de Grandson Lac de Neuchatel, le Riffelhorn, Kandersteg, Cascade du Giesbach, Hospice du Grimsel, Combe Jeanneret e.a. Alle afm. 18 x 27 cm. In fraai Jugenstil oblong album gebonden. -

verkocht € 720.00
kavel: 752
[Spanje] Die Strand- und Steppengebiete der Iberischen Halbinsel
-und deren Vegetation. Ein Beitrag zur Physikalischen Geographie, Geognosie und Botanik. Dr. Moritz Willkomm. Leipzig, Friedriech Fleischer, 1852. Half-linnen, groot 8vo, (10),275,(1) pp., compleet met een grote gevouwen en gekleurde staalgravure van de bodem en vegetatieverhoudingen, een hoogtekaart in litho en een uitslaande kopergravure van een inheemse plant.-

verkocht € 90.00
kavel: 753
Staalgravures Duitsland
-Map met 30 staalgravures van voornamelijk Duitse steden, meest aanzichten en diverse gebouwen. Enkele gekleurd. Het prentbeeld ca. 16 x 12 cm. Veelal uitgegeven door Payne te Leipzig en Dresden, Lange te Darmstadt en Tombleson te Londen, ca. 1830-1860. (totaal 30)-

verkocht € 110.00
kavel: 754
[Tirion] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van alle volkeren, deel VIII
-VIII. deel. Behelzende den Tegenwoordigen Staat van 't Duitsche Keizerryk in 't algemeen; als mede van de Opper-Saxische, Neder-Saxische, Westphaalsche en Neder-Rynsche Kreitsen in 't byzonder. Th. Salmon. [Vertaald door] M. van Goch. Amsterdam, Isaak Tirion, 1736.-

verkocht € 80.00
kavel: 755
[Tirion] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van alle volkeren, deel IX
-IX. deel. Behelzende 't vervolg van den Tegenwoordige Staat des Duitschen Keizerryks: en wel in 't byzonder van de Opper-Rhynsche, Frankische, Zwabische, Beyersche en Oostenryksche Kreitzen als mede van het Koninkryk Bohemen, Moravien, Silesien, Hongaryen, Zevenbergen en de Frontier-Landen des Keizerryks. Th. Salmon. [Vertaald door] M. van Goch. Amsterdam, Isaak Tirion, 1737.-

verkocht € 70.00
kavel: 756
[Tirion] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van alle volkeren, deel VI
-VI. deel. Behelzende den Tegenwoordigen Staat van het Europisch Turkyen, en van de Grieksche Kerk. Alsmede van het Koninkryk Polen, en 't Groot-Hertogdom van Litthauwen. Th. Salmon. [Vert.] M. van Goch. Amsterdam, Isaak Tirion, 1734. Eerste druk.-

verkocht € 140.00
kavel: 757
[België] Les Délices de la Belgique
-Ou description historique, pittoresque et monumentale de ce Royaume. Alphons Wauters. Société des Beaux-Arts, Bruxelles, 1844. Groot 8vo, nieuwere band, half-leer, titel op rug in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, originele omslag mee ingebonden. -
€ 300 - € 500
kavel: 758
[België] A tour through part of Belgium and the Rhenish Provinces
-[J.H. Manners, Duke of Rutland]. London, Rodwell and Martin, 1822. Eerste druk. Groot 4to, linnen, titel op rug in zwart en goudopdruk. Titel, platenlijst, 131 pp., compleet met 13 litho's buiten de tekst, elk met vloeiblad. Een paar bruine vlekjes op titelblad en twee volgende bladen, buiten de tekst. De litho's door Elizabeth, hertogin van Rutland, uitgevoerd door C. Hullmandel. Rug enigsz. verkleurd. Goed ex.-
€ 70 - € 120
kavel: 759
[Hongarije. Istvánffy] Regni Hungarici Historia,
-Post obitum gloriosissimi Matthiae Corvini regis XXXIV. Quo Apostolicum hoc regnum Turcarum potissimum armis barbarè invasium, libris XXXIV. Rerum in Pannonia, Dalmatia, Transsivania, Moldavia, Bosnia, Illirico (...) ab anno 1490 (...) exactè descripta a Nicolao Ithuanffio (...). Keulen, J.W. Friessem, 1685, (8),552,(2),44,(36) p., met gegraveerd frontispice, contemporain blindgestempeld perkament met resten van bindlinten, folio.-

verkocht € 380.00
[750 - 759] [760 - 763]