750-763 Topografie Europa

[750 - 759] [760 - 763]
kavel: 760
[Frankrijk] Twee titels: (1) Eclaicissemens des antiquités de la ville de Nismes,
-par Monsieur *** [= Charles Caumette] avocat de la même ville. Tarascon/ Nîmes, J. Fuziers/ E. Belle, 1766, 64 p., met 4 uitslaande gegraveerde platen, contemporain draadgebonden sitspapieren omslag, klein 8vo (papier over rug gescheurd aan de voet; hoekjes van boekblok gevouwen).-

verkocht € 110.00
kavel: 761
[Groot-Britannië] Hedendaagsche historie, of Tegenwoordige staat van Groot Brittannie
-Vervattende Eene beschryving van 's Lands Gelegenheid; een kort begrip van de Engelsche Historie; eene beschryving van den Godsdienst; van den Koning; van het Parlement; (...). Amsterdam, Isaak Tirion, 1754-1755, 4 delen in 2 banden, met de 2 titelplaten maar zonder de overige kaarten en gravures, uniform leer met vergulde en geribde rug, 8vo.-
€ 70 - € 120
kavel: 762
[Rome. Barbault] Nouveau recueïl de vues
-des principales eglises, places, rues et palais de Rome moderne et des plus beaux monuments de Rome ancienne dans l'etat qu'ils se trouvent aujord'huy, dessinees et gravees par des habiles maitres. Rome, Bouchard et Gravier, 1776, letterdruk titel met gegraveerd titelvignet en 51 (van 59) prachtige gegraveerde platen op zwaar papier door Freicenet, Giraud, Montegu en Carloni naar Jean Barbault, losbladig als uitgegeven, oblong groot folio.-
€ 2000 - € 4000
kavel: 763
[Groot-Brittannië. De Baert-Duholant] Tableau de la Grande-Bretagne, de l'Irlande,
-et des possessions Angloises dans les quatre parties du monde [door Charles Alexandre Balthazar François de Paule de Baert-Duholant]. Parijs, H.J. Jansen, l'an 8me [= 1799-1800], 4 delen, met de volgende gravures: 5 (groot) uitslaande kaarten van Engeland, Schotland, Ierland, Gibraltar en India, 4 uitslaande platen w.o. een fraai gezicht op Gibraltar en een leuke plaat met boksers en 2 portretten (stippelgravures), 14 (groot) uitslaande letterdruk tabellen, vele tabellen in de tekst, contemporain uniform verguld half kalfsleer.-
€ 300 - € 600
[750 - 759] [760 - 763]