131-149 Alice in Wonderland

[131 - 140] [141 - 149]
kavel: 131
[Alice in Wonderland] Lot van 10: Caroline Lewis, Clara in Blunderland
-With forty illustrations by S.R. Fourteenth thousand. London, William Heinemann, 1902, xvi,150 pp., geïll. groen linnen. Kneep losgaand bij p. xvi, verder goed + Alice's Adventures in Wonderland by Lewis Carroll. With 42 illustrations by John Tenniel. London, MacMillan & Co., 1912, 174 pp., in vergulde, halfleren donkerblauwe prijsband van Ipswich High School met opgeplakte prijs gedateerd 1912 op binnenzijde voorplat, schutbladen en snede gemarmerd. Band wat gedeukt bij rugeinden, iets sleets aan randen, verder goed + George Wills, Alice in Bibland. New York, Philosophical Library, 1953, 54 pp., geb. met stofomslag. Stofomslag in twee helften en met scheuren - en 7 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 132
[Alice in Wonderland] Lot van 36 Nederlandse uitgaven Alice in Wonderland
-tussen 1899 en 2016, o.a. Alice's avonturen in het wonderland. E.J. Brill, Leiden, 1899. 1e Nederlandse editie. Linnen, 146 pp. Voorplat komt los van boekblok, lichte gebruikssporen, verder goed. 21 x 16 cm + De Avonturen van Alice in Wonderland, Anthony Browne (ills.). Van Goor, Amsterdam, 1989. Nicolaas Matsier (vert.), 128 pp. 29 x 20 cm + Alice's avonturen in wonderland, M.C. van Oven - Van Doorn. G.B. van Goor Zonen, Den Haag, Djakarta, 1952. 120 pp. 21 x 16 cm + Alice in Wonderland, Arthur Rackham (ills.). Van Holkema & Warendorf, Amsterdam, ca. 1915. No. 130 van 550 ex. met 12 platen. 139 pp., linnen, band met gebruikssporen, verder goed. 22 x 19 cm - en 32 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 133
[Alice in Wonderland] Lot van 48: Lewis Caroll, Alice in Wonderland
-The Complete Lewis Caroll. Wordsworth Editions, Hertfordshire, 1999. 3 delen in slipcase. 21 x 10 cm + Complete Nonsense, Arthur Frost (ills.). The Folio Society, London, 1998. 131 pp. 22 x 4 cm + The hunting of the Snark, Mervyn Peake (ills.). Methuen Publishing, London, 2000. 20 x 13 cm - en 45 andere. -

verkocht € 140.00
kavel: 134
[Alice in Wonderland] Lot van 33: Andrea D'Aquino (ill.), Alice's Adventures in Wonderland
-Rockport Publishers, Bevery, 2015. 247 pp. 23,5 x 19,5 cm + Lewis Caroll's Alice's Adventures in Wonderland, Yayoi Kusama (ill.). Penguin Group, London, 2012. 182 pp. 23 x 19 cm + Alice's adventures in Wonderland, Anna Bond (ill.). Puffin Books, New York, 2015. 171,(8) pp. 25 x 20 cm + Alice's Wonderland. A Visual Journey through Lewis Caroll's Mad, Mad World, Catherine Nichols. Race Point Publishing, New York, 2014. 202 pp. 31,5 x 26 cm. - en 29 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 135
[Alice in Wonderland] Lot van 57: The Campaign Alice, or... through the election booth
-(...), Jim Quinn. Daley News & Harvest, Amsterdam, 1972. 119,(4) pp. 13 x 10,5 cm + Alice in Brexitland, Leavis Carroll (Lucien Young). Ebury Press, London, 2017. 102 pp. 20,5 x 14,5 cm + Drawn into Wonderland, Brian Partridge. PH Topics, Norfolk, 2004. 1e ed. Gesigneerd op titelpag. 56 pp. 22 x 15,5 cm + Lewis Caroll in Numberland, Robin Wilson. Allen Lane, London, 2008. 237 pp. - en 53 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 136
[Alice in Wonderland] Lot van 42: Alice yn Wûnderlân
-Vert. Tiny Mulder. Laverman N.V., Drachten, 1964. 119 pp. Lichte gebruikssporen + Alice I Eventyrland, Robert Ingpen (ills.). Forlaget Carlsen, Egmont, 2009. 192 pp. + Alice im Wunderland. Im Insel-Verlag, Frankfurt am Main, 1963. 265,(7) pp. + Alice Imedemaal, Tolli Russia (ills.). Kirjastus 'Eesti Raamat', Tallinn, 1971 - en 38 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 137
[Alice in Wonderland] Lot van 11 Franse uitgaven: A. Pécoud (ills.), Alice au Pays
-des Merveilles et a Travers le Miroir. Lewis Carroll. Traduction de Henriette Rouillard. Paris, Librairie Delagrave, 1935. 182,(1) pp., 15 volpagina kleurenplaten. Band wat sleets, rug verkleurd, verder goed ex. van zeldzame Franse uitgave + Pat Andrea (ills.), Alice au Pays des Merveilles. De l'autre côté du Miroir. Paris, Diane de Selliers, 2006, 2 gebonden delen + geniet boekje in slipcase, oblong 4to + Rébecca Dautremer (ills.), Alice au Pays des Merveilles. Hachette/ Gautier-Languereau, 2010. 137 pp. Gebonden - en 8 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 138
[Alice in Wonderland] Lot van 21: The Complete Illustrated Works of Lewis Carroll
-Chancellor Press, 1996. 934 pp. Gebonden met stofomslag, dik 8vo + Alice's Adventures in Wonderland by Lewis Carroll. Illustrated by Gwynedd M. Hudson. London, Hodder and Stoughton, 1982. 180 pp. Verguld en geïll. linnen, 4to + Lewis Carroll: The Complete Works. Collector's Library Editions. London, CRW, 2005. 479 pp. Geb. met s.o., alle sneden verguld - en 18 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 139
Alice in Wonderland. Lewis Caroll. Illustrated by Gwynedd M. Hudson
-Hodder and Stoughton, London, ca. 1932. (12), 180,(1) p. met 12 tipped-in platen. 26 x 20 cm + Alice in Wonderland. Pictured by Mabel Lucie Attwell. Raphael Tuck & Sons, 1ste ed., 1910. 148 p. In halflinnen. Net ex. met minimale gebruikssporen.-

verkocht € 100.00
kavel: 140
[Alice in Wonderland] Charles Robinson (ills.), Alice's Adventures in Wonderland
-by Lewis Carroll. With eight coloured plates and one hundred and twelve illustrations. London etc., Cassell and Company, 1910, (12),179 pp., met de 8 kleurenplaten, in oorspr. geïll. blauw linnen, vergulde en geïll. rug. Rug wat verkleurd, ill. op voorplat wat sleets, contemp. opdracht in pen op blanco schutblad, intern deels wat beduimeld, 2 platen met gerafelde marges. Goed ex. + Milo Winter (ills.), Alice's Adventures in Wonderland and Through the Looking-Glass by Lewis Carroll. The Windermere Series. Chicago/ New York, Rand McNally, 1916, 242 pp., met 12 kleurenplaten, oorspr. verguld en geïll. blauw linnen, 4to. Band wat sleets langs randen, naam op binnenzijde voorplat, verder goed + Hume Henderson (ills.), Alice's Adventures in Wonderland by Lewis Carroll. Readers Library Centenary Edition. London, z.d., frontisp. portret van Carroll, geïll. uitgeversband met advertentie op achterplat. Intern gebruind - en 1 andere.-

verkocht € 160.00
[131 - 140] [141 - 149]