1-84 Kinderboeken

[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 80] [81 - 84]
kavel: 1
Onderwys voor Kinderen. 3 delen + De Lantaarn voor 1796 en 1798
-Onderwys voor Kinderen. W.E. Perponcher. Utrecht, Wed. J. van Schoonhoven, 1785. 3 delen in tweede druk. Klein 8vo, 3 delen, gekartonneerd, uniform gebonden, XXIV,406,(6); X,460,(6),(1) en XII,471,(6),(2) pp. Het derde deel met watervlekken + De Lantaarn voor 1796. Amurath-Effendi. Hekim-Bachi [Pieter van Woensel]. Amsterdam, in 't Nieuwe Licht, 206 pp. met kalender, prenten en economische artikelen + De Lantaarn voor 1798. Idem. 174 pp. met kalender, prenten en div. artikelen. Gebruikte exemplaren. Compleet.-
€ 70 - € 120
kavel: 2
[Kinderboekenweekgeschenk 1955] Piet Worm (1909-1996)
-Lezende clown. Wandplaat. CPNB, 1955. 66 x 47 cm.-
€ 75 - € 150
kavel: 3
Hans Beuling, of St. Nicolaas- Nieuwejaars- Vastenavond- en Kermisvermaak voor Kinderen
-Met 7 gekleurde platen. Rotterdam, B. Schuuring, ca. 1821. 64 p. 8vo in eenvoudig blind papieren bandje. Platen: Hans Beuling (versozijde omslag); Hier moetje weesen; Hans Potspas; Pere Turbateur; De wijsheid van de tegenwoordige tijd; Pere Gazette; Het Despotismus.-
€ 100 - € 200
kavel: 4
[Co-Op 2] Okki Hoessah. Een dag op het station
-Marco Oppers (= Co-Op 2: Magda Versteeg en Wim van Overbeek). Den Haag/ Batavia, G.B. van Goor Zonen, 1939. Spiraalgebonden. Klein hapje uit voorplat r.o. + Okki Hoessah. Een dag op het vliegveld. Idem. Lichte vochtvlek voorzijde r.o.-
€ 75 - € 150
kavel: 5
Het mooiste Dierenboek
-Met versjes van Tante Bertha. Amsterdam, C.A.J. van Dishoeck, ca. 1900. 12 p. Oblong, linnen geb. met opgeplakte voorplaat. Goed exemplaar. -
€ 70 - € 120
kavel: 6
[Prentenboeken] Houdt ge van Boterbloemen?
-Mevr. C. Broers-de Jonge. Zonder uitgever (waarschijnlijk B. Jacobs, Groningen), ca. 1890. 10 p. + Aan Zee. Mevr. C. Broers-de Jonge. Idem. Kaft los + Kinderspelen. Auteur en uitgever onbekend. 10 p. - en Sint Nicolaas en Piet. No K4, ca. 1920. 6 p. in kartonnen bladen, in halflinnen.-
€ 65 - € 110
kavel: 7
[Prentenboeken] Oom Ben. Pim's Poppetjes. Een Kijksprookje
-voor zijn Vriendinnetjes & Vriendjes bedacht en geteekend door Oom Ben [= B.W. Wierink]. 2e druk. Amsterdam, L.J. Veen, (1913). Koordgebonden oblong halflinnen. Redelijk ex., rug bijgekleurd aan buiten- en binnenzijde + Hoe de Sterrekindertjes uit spelen gaan. Versjes van Alfred Listal [= Willem Frederik Gouwe]. 4e druk. Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1920. Halflinnen. Wat gebruind + Menno's Indisch-prenten-boek. Met versjes voor de jeugd. Utrecht, W. de Haan, (1924). Omslag gekreukt, rug besch. en met plakbandrest., enkele pp. verstevigd - en 4 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 8
[Theo van Hoytema] Twee Hanen
-H.C. Andersen. Amsterdam, C.M. van Gogh, 1898, (2) p., 20 gelithografeerde platen door Theo van Hoytema. Gebonden als blokboek in orig. halflinnen, oblong 4to. Blok los in boek, verder goed ex. -
€ 70 - € 120
kavel: 9
[Theo van Hoytema] The Ugly Duckling
-After Hans Christian Andersen. London, David Nutt, 1894. XXXI p. met gelithografeerde platen door Theo van Hoytema. Gebonden als blokboek, orig. gelithogr. halflinnen, 4to. Boekblok los van band, hoeken wat gesleten.-
€ 100 - € 200
kavel: 10
Der Vogel Wandelbar
-Richard Dehmel. Wiesbaden, Pestalozzi Verlags-Anstalt, [1923]. 17 p. 4to. Net ex.-
€ 70 - € 120