[744] [745] [746] [747] [748]
kavel: 746 verkocht € 300.00

Het Koningrijk der Nederlanden

voorgesteld in eene reeks van naar de natuur geteekende schilderagtige gezigten, en beschreven door J.L. Terwen. Gouda, G.B. van Goor, z.d. (1858). In 2 delen met 136 staalgravures. Leer met goudopdruk, titel verguld op rug, verguld op snede, gegraveerde titelpagina met gravure. Dl. 1 met xxxvi, 819 p.
Band wat sleets aan randen en op scharnieren, leer op platten met wat krasjes, het deel met de gravures roestvlekkig in marges, enkele gravures met roestvlekjes. (totaal 2)