[717] [718] [719] [720] [721]
kavel: 719 verkocht € 160.00

A Picturesque Tour through Holland, Brabant, and part of France

Made in the Autumn of 1789. Samuel Ireland. Zonder uitgever. 2 delen, xiv,(2),213;(2),209,(1) pp. Gegraveerde titelpagina's met aquatint vignet, 43 aquatinten naast de tekst. Groen marokijn met goudopdruk, titel verguld op rug.
Rug en randen sleets, enkele pp. wat roestvlekkig (vnl. tegenliggende p. van aquatint). (totaal 2)