[717] [718] [719] [720]
kavel: 718 verkocht € 100.00

[Edam. Architectuur] Edam librye der St Nicolaaskerk

Aquarel. Gesigneerd door de kunstenaar. Gedateerd 1938. Ingelijst, ca. 40 x 50 cm.