[722] [723] [724] [725] [726]
kavel: 724 verkocht € 120.00

[Maastricht, Bergen op Zoom e.a. Belegeringen] Le siége de Maestricht en 1814

Gerard Theodoor Lamoraal von Geusau. (Maastricht (?), ca. 1900). 211 p. 3 uitslaande chromolithografische platen. Halflinnen, 8vo. Band wat sleets op rug, titelpagina met opdracht van auteur "aan den Heer Theelen", eerste 4 pp. met aant. in pen + Beschryving der stad Bergen op den Zoom. Verrykt met een omstandig bericht van het beleg dier vesting door de Franschen in den jaare 1747. Jan Wagenaar. Amsterdam, Arend Fokke Simonsz., 1780. 90, (2), p. Titelpagina met gravure, 1 uitslaande plaat. Oorspr. omslag. 8vo. Bandje wat sleets, aantal pp. roestvlekkig vnl. in marge + Nijmegen als vesting of bruggenhoofd. C.J.A. Heyndrijck. Den Haag, gebr. J. & H. van Langenhuysen, 1867. 29 p. Oorspr. omslag. 8vo. Omslag wat gerafeld aan randen, 2 pp. iets gebruind - en 1 andere.
(totaal 4)