1-77 Kinderboeken

Kinderboeken

[1 - 10] [11 - 20] [21 - 30] [31 - 40] [41 - 50] [51 - 60] [61 - 70] [71 - 77]
kavel: 1
[Auteursexemplaar/ deluxe exemplaar] Een Prinsje of een Prinsesje
-Jehanna van Effen. De Torentrans, Zeist, 1937. Een van de 75 luxe exemplaren waarvan de plaatjes met de hand uit boerenstofjes zijn geknipt en geplakt. Het wiegje van zijde. In cassette. Dit exemplaar inclusief 7 originele tekeningen, beplakt met stof + 2 folders van de Torentrans + het aankondigingsaffiche van het boek + typoscript Kleuters en Kleuren + het gewone exemplaar en een exemplaar van het album met alternatieve voorzijde en titel "Van drie kleine kleuters".-

verkocht € 220.00
kavel: 2
Ali en de Toverappel
-Ontwerp en fotografie: Nilsson. Typografische verzorging: Versluys & Scherjon, Utrecht. Copyright J.T. Swartsenburg N.V. Zeist-Holland, ca. 1955. Oblong, halflinnen. 32 ongenummerde pagina's met 15 tipped-in platen (gedrukt op hergebruikt papier; op versozijde is deel van een versneden plaat uit ca. 1900 waar te nemen bij een plaat die op een hoek los zit).-

verkocht € 220.00
kavel: 3
[Beweegbare boeken] De Partij van Mevrouw de Poes
-Extreem zeldzaam beweegbaar prentenboek. Rotterdam, P.C. Hoog, 1861. Compleet met 8 gelithografeerde platen, alle zonder beschadiging in volledig werkende staat. Nederlandse versie van Dean's Pussy's Party. In halflinnen. -

verkocht € 550.00
kavel: 4
5 titels: (1) Groot A.B.C. boek
-zeer bekwaam voor de jonge kinderen te leeren. Men moet in het A.B.C. geoeffend wezen, eer men in eenige boeken iets kan lezen. Steenwijk, H. Spanjaard, 1807, (14) p., houtsnede van een klaslokaal op de titel en van een haan op de keerzijde daarvan, zonder band, klein 8vo.-

verkocht € 120.00
kavel: 5
Nouvel Atlas des Enfans, ou principes clairs pour apprendre facilement
-en peu de tems la Géographie, suivi d'un traité méthodique de la Sphere, qui explique les mouvement des astres, les sistemes du monde & l'usage du globe; et enrichi de XXIV cartes enluminées. Amsterdam, B. Vlam, 1793.-
€ 60 - € 100
kavel: 6
Theo van Hoytema (1863-1917). Vogelvreugde
-Tresling & Co, Amsterdam, 1904. 36 p. Ontworpen en op steen gebracht door T. van Hoytema. Voorplat en rug licht verweerd, intern mooi ex. + Hans der Pechvogel. Eine Rabengeschichte von Julie Deutsch. Zürich und Leipzig, Verlag von Th. Schröter, 1900. Besch. exemplaar zonder rug + Drie Oostersche Sprookjes. Bewerkt en gekozen door M. Beijen v.d. Borgh, geïllustreerd door Anny Leusink. N.V. uitg. maatschappij de Waelburgh, Blaricum, ca. 1920. Rug licht besch. - en een op karton geplakt ganzenbordspel, 19e eeuw. -
€ 60 - € 90
kavel: 7
[Beweegbare boeken] Belinfante's Nieuwe Prentenboeken. Robinson Crusoë
-'s Gravenhage, gebroeders Belinfante, 1865. 8 pagina's tekst en bovenaan het tekstblad illustraties die elk bestaan uit drie uitgesneden, handgekleurde litho's, onderling door een lintje verbonden, die als ze omhooggeklapt worden achter elkaar staan. Boekblok wat los in band, verder net exemplaar van dit zeldzame werkje, alle litho's in goede staat.-

verkocht € 440.00
kavel: 8
Oom Ben. Pim's Poppetjes
-Een Kijksprookje voor zijn Vriendinnetjes & Vriendjes bedacht en geteekend door Oom Ben [= B.W. Wierink]. Amsterdam, H. Gerlings, 1898. 26 pp. Kleurenlithografie. Oblong. Bindtouwtje ontbreekt waardoor de pagina's los zijn, sleets aan rug, licht knikje in voorplat, verder net exemplaar + Levend Speelgoed. Een grappige droom door Mevrouw B.E. van Osselen-van Delden, Amsterdam, van Holkema & Warendorf, 1903. Oblong, in halflinnen. Net exemplaar - en 4 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 9
Oom Ben. Pim's Poppetjes
-Een Kijksprookje voor zijn Vriendinnetjes & Vriendjes bedacht en geteekend door Oom Ben [= B.W. Wierink]. Amsterdam, H. Gerlings, 2e druk, 1913. 26 pp. Kleurenlithografie. Oblong, touwgebonden. Net exemplaar.-

verkocht € 80.00
kavel: 10
[Beweegbare boeken] De Drie Katjes
- J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. 16 p. met 6 pop-ups. 18 x 13,5 cm. Halflinnen. Goed ex. + Roodkapje. [Idem], klein hapje uit voorplaat r.b. in de marge, verder net ex. uit dezelfde reeks. -

verkocht € 220.00