187-279 Literatuur

[187 - 196] [197 - 206] [207 - 216] [217 - 226] [227 - 236] [237 - 247] [248 - 257] [258 - 267] [268 - 277] [278 - 279]
kavel: 187
[Gerard Reve] Thomas Koolhaas (1946-)
-Originele potloodtekening van liggende jongensbillen, vervaardigd voor en afgedrukt in A Prison Song in Prose. 18,7 x 24,0 cm (beeldformaat). [1968]. Ingelijst onder passe-partout en achter glas.-

verkocht € 180.00
kavel: 188
F.R.A. Henkels. Een fraai en nuttig Haneboek
-zijnde een schoon kinderlijk ABC (..) Gebrs. de Graag in Heusden, 1937. 27 pp. Oplage 50 ex. Linosnede voorzijde van de hand van Henkels, die lid was van de Groninger Kunstkring de Ploeg. -

verkocht € 140.00
kavel: 189
F.C. Terborgh
-Le Petit Chateau. Peking [Eigen beheer]/Bij de paters Lazaristen 1e druk. 1940. Nr. 12/250. Bijzonder mooi exemplaar. -

verkocht € 135.00
kavel: 190
Simon Vinkenoog
-Spontaan Spel. Typoscript voor de tekst van de catalogus voor expositie "Spontaan Ontstaan", Galerie Nova Spectra, den Haag, 1990. Twee pagina's met enkele doorhalingen en verbeterde spelfouten. Met- 3 expositieboekjes en 14 uitnodigingen, illustratie voorzijde Karel Appel -en handgeschreven kaartje "Geachte Heer, Hierbij de door u verlangde tekst. Met vr. gr. Simon V"-

verkocht € 85.00
kavel: 191
Boekenweekgeschenken
-Griet op de Beeck. Gezien de feiten. Boekenweekgeschenk, CPNB, 2018. Nr. 164 van de 240 gebonden en genummerde exemplaren met stofomslag + Jan Terlouw. Natuurlijk. Boekenweekessay 2018. Nr. 164/240, geb. en genumm. met stofomslag + Boris O. Dittrich. Spannende Boekenweek geschenk 2018. Nr. 164/240, geb., genumm. met stofomslag + Jozua Douglas. De Eilanden Ruzie. Kinderboekenweekgeschenk 2018. Nr. 164/240, geb., genumm. met stofomslag-

verkocht € 340.00
kavel: 192
Thomas Mann. Joseph und Seine Brüder
-4 delen: (1) Die Geschichten Jaakobs; (2) Der junge Joseph; (3) Joseph in Ägypten; (4) Joseph, der Ernährer. Berlijn/ Wenen/ Stockholm, S. Fischer Verlag/ Bermann-Fischer Verlag, 1933/ 1934/ 1936/ 1943. Alle 1e druk. Delen 1-3 uniform gebroken wit linnen, deel 4 bruin linnen. Banden wat sleets, ruggen wat verkleurd, verder in goede staat. Toegevoegd: Franz Kafka. Gesammelte Schriften. Band 1, Erzählungen und kleine Prosa. Berlijn, Schocken, 1935.-

verkocht € 70.00
kavel: 193
De wonderbaarlijke lotgevallen van Jubal Jubelslee
-Gerrit Komrij/ Rodolphe Töpffer. Amsterdam, Loeb & van der Velden, 1979. Speciaal voor uitgever Peter van der Velden in halfleer gebonden exemplaar + De zonderlinge avonturen van Primus Prikkebeen. Gerrit Komrij/ Rodolphe Töpffer. Reguliere editie, 1980. Met opdracht van Komrij aan van der Velden.-

verkocht € 160.00
kavel: 194
George Orwell. The Complete Works
-20 volumes, Secker & Warburg, 1997-98. In origineel blauw linnen, met stofomslag, 8vo. Nette set.-

verkocht € 480.00
kavel: 195
[Raoul Dufy] Jean de la Varende. Les centaures et les jeux
-Parijs, P. de Tartas, 1957, gedrukt in 207 genummerde exemplaren (één 130 exemplaren op vélin d'Arches "comportant l'état définitif des illustrations"),115,(3),XVII,(6) p., met 10 originele houtsneden van H. Renaud naar aquarellen van R. Dufy (5x gekleurd, 1x dubbel-p.) en vele deels gekleurde illustraties, in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, folio, in linnen omslagdoos (zeer goed en fris exemplaar).-
€ 300 - € 600
kavel: 196
[Dubout] 2 titels: (1) Rabelais. Gargantua et Pantagruel. Illustrations de Dubout
-Parijs, G. Jeune/ Librairie d'Amateurs, 1954, gedrukt in 3000 genummerde exemplaren, 2 delen, 355,(8); 348,(11) p., met 160 gekleurde illustraties, oorspronkelijk uniform omslag, 4to, samen in kartonnen schuifdoos.-

verkocht € 110.00