veiling / Veiling 23, deel I. Kinderboeken, Literatuur, Oude Boeken, Manuscripten, Amsterdam, Topografie. / 700-737 Topografie Nederland
[700] [701] [702] [703] [704]
kavel: 702 verkocht € 80.00

Lot met 8 ingelijste prenten

meest in kopergravure, van Nederlandse steden: 3x Amsterdam (w.o. een gezicht van de Beurs, door Spilman naar Beijer bij Maaskamp), 1x De Rijp, 1x Middelburg, 1x Rotterdam (Gesigt van de Groote Kerk en Kooren Beurs door Schouten naar Van Liender bij Samuel Cruys), 1x Scheveningen en 1x Tiel. Verschillende formaten, deels gekleurd en meest 18e eeuw.
(totaal 8)