Toekomstige Veilingen

1000-1092 Strips

kavel: 1000
Moebius + Bilal
-Verzamelde Werken van Moebius. Dl. 1 t/m 9. Arboris, hc, 1988-1991 - en 6 andere van Moebius + Er was eens 'n Voorbijganger... deel 1-4. Enki Bilal, Dargaud/ Oberon, 1978-1979 + Exterminator 17, 1980 + De Jacht, 1983 + Kermis der onsterfelijken, 1981 + Lady in Blue. Dargaud, 1986 - en 4 andere van Bilal.-

verkocht € 155.00
kavel: 1001
Marten Toonder - Blader Mee Serie no. 3 + no. 4
-Tom Poes en de Begraven Schat. Blader Mee Serie nr. 3 + Tom Poes in het Luna Park. Blader Mee Serie nr. 4. Blazer & Metz, Amersfoort. Diana Edition Amsterdam, 1946. Gebonden met linnen rug.-

verkocht € 110.00
kavel: 1002
[Marten Toonder] Het toverkruid
-Marten Toonder Studio's, H. Smith, Groningen, tweede druk, ca. 1955. Compleet met alle plaatjes. Net ex. + Plakboek voor Ollie. B. Bommel plaatjes. Oblong versie, Luteijn, 1956 (plaatjes zonder zijstrook). Album met enkele vouwtjes + Kappie Coöp. Friesland, deel 1-7, 1957-1960 + Klok: De avonturen van Filo Fop, 1957 - en 12 andere en 2 overige (niet-Toonder) albums - en een jigsaw puzzle Cinderella, ca. 1955.-

verkocht € 90.00
kavel: 1003
[Marten Toonder] Ons Vrije Nederland
-Geïllustreerd Weekblad. Jrg. 5 nr. 7 - jrg. 7 nr. 12 (= laatste uitgegeven). Utrecht, juni 1945 - dec. 1947. Oorspr. geïllustreerde omslagen, groot folio. Met speciaal nummer De prinses in gastvrij Canada (ongedateerd) en kerstnummer 1947, en bijlage De Geïllustreerde nrs. (1) - (4), genummerd als 11, 13, 15, 17. Utrecht, 4/18 okt. - 13/27 dec. 1947. Jrg. 7 nrs. 10-11 ontbreken.-

verkocht € 90.00
kavel: 1004
Pieter Kuhn - Kapitein Rob
-Deel 1 t/m 56, meest in eerste druk in goede staat. Deel 8 ontbreekt, verder prima set. Toegevoegd: 6 deeltjes Eric de Noorman (deels gerest.) - en 5 Friese uitgaves Kapitein Rob.-

verkocht € 280.00
kavel: 1005
Erotische strips en stripparodieën
-Candid Camera. Manara, luxe editie Loempia, 1990. Genummerde ed., nr. 85/150 met ex libris + Iris. Lo Hartog van Banda/ The Tjong Khing, de Bezige Bij, Amsterdam, 1968. Gebonden met stofomslag (2x) + Colombe. Dany. Portfolio met 10 bladen, genummerd, gesigneerd - en 21 andere waaronder seksparodiën op figuren als Suske en Wiske, Asterix, Lucky Luke, Kuifje en de Smurfen. Meest in zeer goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1006
Marten Toonder
-Avonturen van Tom Poes dl. 1 t/m 12. Bezige Bij, 2006-2008. Oblong, in halflinnen gebonden + Alle verhalen van Olivier B. Bommel en Tom Poes, 45 delen uit de reeks van de Bezige Bij, tussen 2008 en 2015. Oblong, in halflinnen gebonden.-

verkocht € 190.00
kavel: 1007
Marten Toonder - curiosa
-Tom Poes en Heer Bommel, Leblon-Delienne, 2001. 16 x 18 x 8,5 cm. Bommel inclusief het pijpje + Heer Bommel en Tom Poes in de Oude Schicht. Leblon, 2002. Hoogte 16 cm. Beide genummerd in originele doos in goede staat.-

verkocht € 240.00
kavel: 1008
-L'histoire de l'automobile des origines a 1900 + L'histoire de l'aviation des origines a 1914 + L'histoire de l'aviation guerre 1939-1945 + L'histoire de l'aerostation des origines a 1940 + L'histoire de la marine des origines a 1700. Septimus Éditions, 1978-1980. Gebonden met stofomslag. Alle in goede staat. -

verkocht € 240.00
kavel: 1009
Illustrated Classics
-Lot met 107 deeltjes uit de reeks, tussen nr. 4 en 219, vrijwel alle in redelijk goede tot goede staat. Met o.a. deel 98 "In het heetst van de strijd", 1960.-

verkocht € 320.00