Toekomstige Veilingen

1400-1433 Indonesië

[1400 - 1409] [1410 - 1419] [1420 - 1429] [1430 - 1433]
kavel: 1400
Views of Netherlands India
-Series East-Java, Kurkojian ltd. Sourabaya, ca. 1925. Tien sepia fotodrukken naar Geo. P. Lewis. Elk 27 x 32 cm. In orig. map.-
€ 70 - € 120
kavel: 1401
G.A.F. Molengraaff. Atlas Borneo-expeditie
-Geologische verkenningstochten in Centraal Borneo (1893-1894). Fraai exemplaar van deze atlas in 22 bladen. Leiden/ Amsterdam, voorheen E.J. Brill/ H. Gerlings, 1900.-

verkocht € 130.00
kavel: 1402
Atlas van Nederlandsch Oost-Indië
-bij het Topografisch Bureau te Batavia samengesteld in de jaren 1897-1904 (omgewerkte uitgave van den atlas van J.W. Stemfoort en J.J. ten Siethoff), bij de Topografische Inrichting te 's Gravenhage geproduceerd in de jaren 1898-1907 onder leiding van den directeur C.A. Eckstein. Den Haag, Departement van Koloniën, 1898-1907, met dubbelpagina lithografische titel/ inhoudsopgave en 24 kleurenlithografische kaarten op 16 dubbelpagina bladen, oorspronkelijk halflinnen, groot folio (66 x 47 cm.).-

verkocht € 300.00
kavel: 1403
De Indische culturen. Teysmannia
-Het populair en wetenschappelijk tijdschrift voor belanghebbenden bij de Ned. Indische culturen. Jaargang 10, 9 nrs.; jrg. 11, 18 nrs.; jrg. 13, 1 nr.; jrg. 14, 22 nrs.; jrg. 15, 15 nrs.; jrg. 16, 3 nrs. Soerabaja, K. Goelst & Zn., 1925-1931, oorspronkelijke omslagen.-
€ 70 - € 120
kavel: 1404
Lexicon of Foreign Artists who Visualized Indonesia (1600-1950)
-Haks & Maris. Utrecht, Gert Jan Bestebreurtje, 1995. 528 p. Gebonden met stofomslag + Scott Merrillees. Batavia in Nineteenth Century Photographs. Singapore, Archipelago Press, 2000. Geb. met s.o. in slipcase + R.P.G.A. Voskuil e.a. Bandoeng. Beeld van een stad. Purmerend, Asia Minor, 1996. Geb. met s.o. + 3 soortgelijke andere - en 6 andere.-

verkocht € 115.00
kavel: 1405
K.T. Satake. Camera-beelden van/ camera pictures of Sumatra, Java & Bali
-Soerabaia, de auteur, 1935 (gedrukt door Hood & Co, Middlesborough), (6) p. inleidende tekst in Nederlands en Engels, 13 gekleurde platen (vruchten) en 505 fotografische illustraties op 336 platen-pagina's, oorspronkelijk gedecoreerd linnen, groot 4to.-

verkocht € 240.00
kavel: 1406
Het album voor Mientje. Een fotoalbum uit 1862 in Nederlandsch-Indië
-Norbert van den Berg & Steven Wachlin. Bussum, Thoth, 2005. Halflinnen, 4to. Goed ex. + Malang. Beeld van een stad. A. van Schaik. Purmerend, Asia Maior, 1996. Linnen met stofomslag, 4to + 2 soortgelijke - en 10 andere. Toegevoegd: W.O.J. Nieuwenkamp. First European artist in Bali. Bruce W. Carpenter. Abcoude, Uniepers, 1997. Linnen met s.o., 4to.-

verkocht € 170.00
kavel: 1407
Lot met 3 foto-albums, 1910-1920
-(1) Album, oblong folio, touwgebonden met illustratie op voorplat. Suikerfabriek Kentjong met 26 opgeplakte foto's, ca. 15 x 21 cm. met typo-onderschrift. (2) Album, oblong 4to, linnen. 32 gekartonneerde bladen met meer dan 100 foto's van o.a. suikerfabriek Holland, suikerfabriek Kentjong en suikerfabriek Ranioepakis, met o.a. personeel, omgeving en div. andere foto's. (3) Album als voorgaand, 24 gekartonneerde bladen met o.a. familiefoto's, div. suikerfabrieken o.a. Badas, Kentjong met directie enz., ca. 1910-1920.-

verkocht € 240.00
kavel: 1408
30 kaarten, plattegronden, gezichten en platen in diverse technieken op 26 bladen,
-(incl. 2 dubbele), 17de-19de eeuw, diverse formaten.-

verkocht € 220.00
kavel: 1409
[Facsimile. Isaak Commelin] Begin ende voortgangh
-van de Vereenighde Nederlantsche geoctroyeerde Oost-Indische Compagnie. [Amsterdam, Joannes Janssonius], 1646 [reprint Amsterdam, Facsimile Uitgaven Nederland, 1969]. 2 delen in 4 banden, oblong, uniform gebonden, groen kunstleer, titel op ruggen in rood en goudopdruk. Compleet met alle illustraties in zwart-wit.-
€ 70 - € 120