1650-1698 Fine arts: 20ste-eeuwse grafische werken (lithografie, etsen, etc.)

[1650 - 1659] [1660 - 1669] [1670 - 1679] [1680 - 1689] [1690 - 1698]
kavel: 1650
Charley Toorop (1891-1955)
-Twee etsen: (1) Zelfportret als meisje met (foto-?)album in kamer. 10 x 10 cm.; (2) Man bij een meertje. 8 x 10 cm. Beide gesigneerd in de plaat. Ingelijst met passe-partout achter glas.-

verkocht € 320.00
kavel: 1651
Felix Isidor Hess (1878-1943)
-Nieuwmarkt. Ets. 12 x 8 cm. Gesign. in potlood r.o. + Marktbezoek. 12 x 8 cm. Gesign. in potlood r.o. - en 7 andere etsen van Hess.-

verkocht € 130.00
kavel: 1652
M.C. Escher (1898-1972). Drie bollen I
-Houtgravure, 277 x 167 mm., gemonogrammeerd en gedateerd "IX-45" in het blok, afdruk op Japans papier.-

verkocht € 1100.00
kavel: 1653
Karl Matzek (1893-1985)
-Kat. Ets-aquatint, gekleurd. 34 x 19 cm. In lijst met passe-partout, 49 x 33 cm., gesigneerd r.o., nr. 69/100. Toegevoegd: een andere afbeelding van een kater, gekleurd. 16 x 11,5 cm. In lijst, 27 x 22 cm., gesigneerd in de afbeelding l.o.-
€ 60 - € 90
kavel: 1654
Jan Mankes (1889-1920)
-"Koemelkster". Houtsnede op rijstpapier. 19 x 14 cm. Gemonogrammeerd in de plaat.-

verkocht € 140.00
kavel: 1655
Jan Mankes (1889-1920)
-"Zeelt". Houtgravure, 1917. 113 x 86 mm. Gemonogrammeerd in de plaat, naam met potlood r.o. In passe-partout.-
€ 300 - € 600
kavel: 1656
8 stuks diverse grafiek: (1-2) Carlos Pasqual de Lara (1922-1958). (Geliefden aan de kust)
-(Portret van een dame). Twee litho's, beide ca. 15 x 17 cm., beide met gesigneerde en 1949 gedateerde opdracht aan de kunstenaar Koos Hooykaas (1903-1969) in potlood, beide gesigneerd en gedateerd '49 op de steen (marginale defectjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1657
Théophile Alexandre Steinlen (1859-1923). Serie van 16 (van ?) litho's op Japans papier
-elk met bladmaat 13 x 9,5 cm., alle gesigneerd "Steinlen" in potlood en gemonteerd op drager, uitgegeven door D'Alignan te Parijs, z.d. (beschadigd vooromslag bewaard gebleven).-

verkocht € 70.00
kavel: 1658
Lucio Fontana (1899-1968). (Concetto spaziale). Zeefdruk in rood op doorzichtig perspex
-1967, 64,8 x 50 cm. (bladmaat), met 12 ronde gaatjes op een rij, gesigneerd en genummerd 137/190 (signatuur en nummer ingekrast in het perspex).-

verkocht € 1600.00
kavel: 1659
Lucio Fontana (1899-1968). (Concetto spaziale). Zeefdruk in blauw op doorzichtig perspex
-1967, 65 x 50 cm. (bladmaat), met 13 ronde gaatjes op een rij, gesigneerd en genummerd 137/190 (signatuur en nummer ingekrast in het perspex).-

verkocht € 2600.00