1592-1649 Fine arts: original art work (schilderijen, tekeningen, beelden)

kavel: 1592
Marktplein met boekenmarkt
-Plaats onbekend. Olieverf op doek, ca. 1920. Niet gesigneerd.-
€ 350 - € 700
kavel: 1593
Adrianus van Zeegen (1881-1966)
-Droombeeld 'Het evolutieproces 1940-45. Studie muurschildering. Houtskooltekening 91 x 141 cm. + Vogel. Schoorsteenschilderij. Versozijde tekst 'Decoratief-etaniek schoorsteen schildering 1905. t Binnenhuis. A. van Zeegen. jr.' 63 x 84 cm. Gouache in houten lijst uit de tijd. Met: enkele tientallen losse schetsen/ 'kalkeer'tekeningen-

verkocht € 260.00
kavel: 1594
Ans Wortel (1929-1996). "Met boven ons de vogels aan wie 't geluk wordt toegeschreven."
-Gouache in grijstinten en goud, 14 x 20 xm., gesigneerd en gedateerd '78 in pen links boven, met bovenhoeken opgezet op de originele drager met de titel in pen onder de afbeelding, totale maat 40 x 30 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1595
Joan Miró (1893-1983) (toegeschreven). (Abstracte compositie)
-Litho (?) op handgeschept papier, ingekleurd met blauw krijt en met een vingerafdruk in rode verf, 22,5 xd 17,5 cm., onder passepartout met aantekening in potlood rechts onder: "Miro - lithografie colorié par l'artiste" [sic].-

verkocht € 220.00
kavel: 1596
Hermann Naumann (geb. 1930). (Compositie met fantasiedieren)
-Tekening in kleurkrijt afgewerkt met vernis, 38 x 53 cm., gesigneerd en gedateerd 1955 rechts onder op de drager (met hoeken opgezet), gemonogrammeerd en gedateerd '55 in potlood in het beeld rechts onder.-
€ 100 - € 200
kavel: 1597
[Archief] Victor Tischler (1890-1951)
-Band met 72 z/w-foto's, w.v. 68 van schilderijen en schetsen van Tischler, 2 van hemzelf in zijn atelier en 2 portretten van vrienden. De band betreft het archief van de Oostenrijkse schilder zelf. Halfleer, folio, 54 x 37 cm. Foto's zijn ingestoken, 13,5 x 11 cm à 25 x 20 cm. Band aan uiteinden sleets. Op 2 foto's staat een handgeschreven penaant. van Tischler.-

verkocht € 190.00
kavel: 1598
Jacques Doucet (1924-1994). (Abstracte compositie)
-Pasteltekening en collage op geel papier, 30,7 x 29,5 cm., gesigneerd "Doucet" in pen, opgeplakt op drager. -

verkocht € 500.00
kavel: 1599
Arthur Goldsteen (1908-1985). Trompe-l'oeil
-Stilleven met weegschaal, vijzel, trechter en fles. Olieverf op doek, 1977. Gesign. l.o. 60 x 42 cm.-

verkocht € 270.00
kavel: 1600
Lucebert (1924-1994)
-"Happy 1988. Lucebert & Tony". Kerstkaart 1988, in verf en inkt. 22 x 16,5 cm. Uit collectie Wim Beeren. -

verkocht € 550.00
kavel: 1601
Lot van 33 diverse tekeningen: (1-20) Wilhelm van Lierop (1891-1968)
-20 tekeningen in potlood of zwart krijt (1x in inkt), diverse onderwerpen, grotendeels gemonogrammeerd, alle opgezet op drager.-

verkocht € 70.00