Toekomstige Veilingen

[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1539] [1540 - 1544]
kavel: 1500
Karikaturen en figuren 18de/ 19de eeuw
-15 figuren met o.a. Doodenroeper of voorganger der doode te Nijmegen; Hans Beuling; Burger Possemaker; Pietje Drinkgraag. Alle in passe-partout. Toegevoegd 4 Engelstalige gravures: 'Door-Mats', 'Pas One O'Clock', 'Sweeps', 'Pray remember the poor sweeper' - en 1 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1501
Rembrandt van Rijn (1606-1669) (naar). (Hoofd van een rattenvanger)
-Ets, 3,9 x 3,3 cm., gemonogrammeerd en gedateerd 1630 in de plaat.-

verkocht € 190.00
kavel: 1502
[Mexico. Bijzondere volkskunst] Serie van 7 schilderijen in plakkaatverf op ijzer,
-22,5 x 17 t/m 22 x 27,5 cm., alle met onderschriften met data 10 augustus 1898 t/m 1923, het schilderij met de datum 1898 in een ander handschrift en een andere schilderstijl.-

verkocht € 230.00
kavel: 1503
Maarten de Vos (1532-1603) (naar). (De eierdans)
-Oudtijds handgekleurde gravure door Johannes Sadeler I (1598-1665), uitgegeven door Joannes Galle te Antwerpen, 22,5 x 29,5 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1504
Jan Huygen van Linschoten (1563-1611) (naar). "Arbre de Raijs ofte Wortelboom"
-Gravure door Baptista van Doetecum (overleden 1611), 25 x 32 cm., gesigneerd in de plaat linksboven (Van Linschoten) en rechtsboven (Van Doetecum), uit een ons onbekende editie van Van Linschoten's Itinerario (eerste uitgave 1596).-

verkocht € 70.00
kavel: 1505
12 diverse handgekleurde prenten: (1) "Odd fellows from Downing Street complaining
-to John Bull". Handgekleurde ets door Rowlandson naar Woodward, 23,5 x 32 cm., zonder adres, ca. 1808, op velijn papier.-

verkocht € 80.00
kavel: 1506
Jan Saenredam (1565-1607). (Maria Magdalena)
-Gravure naar Hendrick Goltzius (1558-1617), de eerste uit de serie beroemde vrouwen uit het Nieuwe Testament, 19 x 13,5 cm., gesigneerd in de plaat rechts boven, genummerd "I" in de linker benedenhoek en met gedicht in het Latijn naar Balthasar Schonaeus onder de afbeelding, met speld opgezet op drager (minimale roestplekjes).-

verkocht € 130.00
kavel: 1507
[Grafiek. Emancipatie satire/ karikatuur] Lot met 27 bladen
-in diverse technieken met o.a. L'Aage D'Airain: La peur de pendre un bien avec peine amasse (...). Parijs, H. Bonnart e.a., ca. 1700, handgekleurde en goudgehoogde kopergravure, 33 x 22 cm., meerdere kopergravures 18e en 19e eeuw, een aantal litho's en meerdere bladen in boekdruktechniek. Meerdere in contemporaine kleuring. Voornamelijk Duits en Oostenrijks materiaal. Bijliggend een geschreven uitleg van de bladen.-

verkocht € 120.00
kavel: 1508
[Grafiek. Portretten/ klederdracht/ beroepen etc.] Verzameling van ca. 60 bladen
-in diverse technieken en verschillende afmetingen (19e eeuw) met o.a. 2 aquarellen door Schäffel (1877), litho's en chromolitho's, voornamelijk Oostenrijks. Bijliggend een uitleg over de meeste bladen.-

verkocht € 90.00
kavel: 1509
[Grafiek. Uitheemse culturen en gebruiken] Verzameling van 38 bladen
-in diverse technieken en formaten, voorn. in kopergravure en chromolitho; de meeste handgekleurd of bijgekleurd. Curieus geheel, in zeer goede staat.-

verkocht € 70.00