Toekomstige Veilingen

1200-1224 Originele strip- & boekillustraties

[1200 - 1209] [1210 - 1219] [1220 - 1224]
kavel: 1200
Peter van Straaten (1935-2016)
-Een veilige werkplek. "U bent die nieuwe, hè? (...)", ca. 1975. Oost-Indische inkt op papier, met handgeschreven titel "U bent die nieuwe, hè?.... Komt u gerust verder... Ik zal u niet opeten."-

verkocht € 280.00
kavel: 1201
J.G. Kesler (1873-1938)
-Drie kleurengouaches. Elk 17 x 14 cm., gesigneerd, onder passe-partout.-

verkocht € 160.00
kavel: 1202
-"Schat, als mijn man lastig wordt geef je wel een gil, hè?" Oost-Indische inkt met strook ondertekst. Gesigneerd in de tekening. 23,5 x 18 cm. -

verkocht € 320.00
kavel: 1203
Frits Müller (1932-2006)
-Twee tekeningen in Oost-Indische inkt gepubliceerd in tijdschrift Propria Cures: (1) Kanonnen in de sneeuw, december 1978. 36 x 25 cm. (2) "Gelukkig Nieuwjaar, P.C." 39 x 30 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1204
Frits Müller (1932-2006)
-Drie tekeningen in Oost-Indische inkt voor Propria Cures: (1) 100 jaar Propria Cures, 1990. 34 x 25 cm. (2) Hooglicht. Ongedat. met preegstempel en sign. links in beeld. 34 x 25 cm. (3) Piloot met vlindervleugels met daarop "1989". 15 x 21 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1205
Frits Müller (1932-2006)
-Covertekening in Oost-Indische inkt voor het jubileumnummer van Propria Cures, 1976. Fraai uitgewerkte tekening, in potlood op het passe-partout "Voor Agnes (Hoogstraten, beheerder secretariaat Propria Cures in die jaren) en Johan, van Wijnruit en frits", 7 mei 1976. 34 x 26 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1206
Reg Parlett (1904-1991)
-Originele pagina Billie Turf. Oost-Indische inkt, ca. 1967. 41 x 41 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1207
Piet van der Hem (1885-1961)
-Originele tekening in aquarel/ Oost-Indische inkt. 24 x 17 cm. Gepubliceerd in: Avonturen met oom Theo en Aboe Do door C. Joh. Kieviet. Uitgave N.V. Koek- en Beschuitfabriek vh G. Hille & Zoon, Zaandam, juli 1926. Inclusief een (redelijk) exemplaar van het boek. -

verkocht € 120.00
kavel: 1208
Lucio Perinotto (1949-)
-Potloodtekening gemaakt tijdens de 4e BD Aeronautique, Le Bourget, 18 okt. 2008. Gesigneerd met opdracht "Pour fred, Bien Amicalement". 38 x 29 cm. In lijst in passe-partout achter glas.-
€ 70 - € 120
kavel: 1209
Gilbert Declerq (1946-)
-Rud Hart. Twee originele pagina's in Oost-Indische inkt. Elk 46 x 35 cm. In lijst in passe-partout achter glas. -

verkocht € 120.00