Toekomstige Veilingen

1551-1584 Fine arts: monografieën & referentiewerk

[1551 - 1560] [1561 - 1570] [1571 - 1580] [1581 - 1584]
kavel: 1551
[Gerard ter Borch] S.J. Gudlaugsson. Gerard ter Borch
-Katalog der gemälde Gerard ter Borchs sowie biografische Material. Den Haag, M. Nijhoff, 1959/1960, 2 delen, VII,(1),429; 318 p., met vele illustraties, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen met stofomslag, 4to.-

verkocht € 150.00
kavel: 1552
5 diverse werken: (1) Twaalf origineele van het blok gedrukte houtsneden uit 1927
-(Amsterdam), De Onafhankelijken, 1931, letterdruk titelpagina gevolgd door 11 (van 12) houtsneden, oorspronkelijk omslag met houtsnede illustratie.-
€ 70 - € 140
kavel: 1553
4 titels: (1) H.W. Mesdag. La peintre de la Mer du Nord
-Eaux-fortes d'après des tableux du peintre et texte descriptif par Ph. Zilcken. Parijs, Quantin, (1896), (8),42,(1) p., met geëtst portret en 10 originele etsen op chine collé door Zilcken, 5 andere platen en illustraties, oorspronkelijk verguld linnen met illustratie in ovale uitsparing op voorplat, alle sneden verguld, folio. -

verkocht € 80.00
kavel: 1554
4 titels: (1) H.W. Mesdag, the painter of the North Sea
-With etchings and descriptive text by Ph. Zilcken. The text translated from the Dutch by Clara Bell. Londen etc., Cassell and Company, 1896, (8),40,(1) p., met geëtst portret en 10 originele etsen op chine collé door Zilcken, 5 andere platen en illustraties, oorspronkelijk verguld linnen met illustratie in ovale uitsparing op voorplat, folio. -

verkocht € 75.00
kavel: 1555
9 titels: (1) Olivier Bertrand. Rik Wouters, Visies op een levensloop
-Nel Wouters. Onuitgegeven herinneringen. Brussel, Belgian Art Research Institute, 2000, 525,(3) p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk linnen met stofomslag, groot 4to, in schuifdoos (als nieuw).-

verkocht € 160.00
kavel: 1556
[Met brief van de auteur. Manet] Histoire d'Édouard Manet et de son oeuvre.
-Par Théodore Duret, Avec un catalogue des peintures et des pastels. Parijs, gedrukt door Ch. Renaudie voor H. Floury, 1902, gedrukt in 600 exemplaren (550), (6),301,(6) p., met twee ORIGINELE ETSEN ("Le gamin au chien" en "Olympia") en 1 houtgravure ("gravure originale", Olympia) en vele platen en illustraties (enkele gekleurd), contemporain verguld en geribd half schaapsleer met vooromslag (beschadigd) en prospectus meegebonden, 4to.-

verkocht € 800.00
kavel: 1557
[Keramiek] 2 titels: (1) The book of famille rose. By Dr. G.C. Williamson
-With 10 plates in colour and 43 plates in collotype. Londen, Methuen & Co., 1927, gedrukt in 750 exemplaren, XXII, 231,(1) p., geïllustreerd als aangegeven, oorspronkelijk linnen, bovensnede verguld, groot 4to.-

verkocht € 100.00
kavel: 1558
Francisco Goya
-Paul Lefort. Étude. Biographique et critique suivie de l'essai d'un catalogue raisonné de son oeuvre gravé et lithographé. Paris, Librairie Renuoard, 1877. (6) 140 pp. In 19e-eeuws halflinnen met geribde rug en vergulde rugtitel, orig. omslag meegebonden. Incl. titelportret door Noël Eugène Sotain.-
€ 75 - € 150
kavel: 1559
[Zilver] Meestertekens van Nederlandse Goud- en Zilversmeden
-1814-1963. Vol. I. SDU, 1986. Gebonden met stofomslag + 1e supplement 1987. Ringgebonden + Lijst van Meesterteekens. Uitgave Ministerie van Financiën, 's-Gravenhage, 1940 + Beeling. Nederlands Zilver 1600-1813 dl. I-III. Leeuwarden, eigen beheer, 1979-1986. Nette set met stofomslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 1560
[Avant-garde/ art deco] Im Zeichen der Stadt
-Avantgarde in Rumänien 1920-1938. Roland Prügel. Keulen, Böhlau, 2008. Studien zur Kunst Serie nr. 6. Gebonden + 6 andere m.b.t. avant-garde + Art Deco Belgique 1920-1940. Editions I.P.S., 1988. Gebrocheerd + 3 andere m.b.t. art deco + Kurt Schwitters. Collages, Paintings, Drawings, Objects, Ephemera. New York, UBU Gallery, 2003 + 5 andere m.b.t. Kurt Schwitters - en 4 andere.-

verkocht € 110.00