Toekomstige Veilingen

1700-1745 Fine arts: 20ste eeuw deel I

[1700 - 1709] [1710 - 1719] [1720 - 1730] [1731 - 1740] [1741 - 1745]
kavel: 1700
[Brieven] Gerrit Willem Dijsselhoff (1866-1924)
-3 handgeschreven en -gesigneerde brieven van Dijsselhoff aan A. en J. van Buuren met betrekking tot de aankoop, het versturen en het ontvangst van een van Dijsselhoff's schilderijen. Haarlem, 14, 16 en 27 oktober 1908. Het betreffende schilderij is Rietplassen bij Naarden. J. van Buuren is de schilder Johanna A.C. van Buuren-de Jonge (1888-1942). Alle 8,5 x 11,5 cm met oorspr. gestempelde, geadresseerde enveloppen.-

verkocht € 90.00
kavel: 1701
[Raoul Dufy] Lettre à mon peintre Raoul Dufy. Par Marcelle Oury
-Parijs, Librairie Académique Perrin/ Imprimérie Nationale, 1965, gedrukt in 6200 exemplaren (één van 5000 exemplaren op vélin Arjomari), 193,(2) p., met 27 (grotendeels gekleurde en 8x dubbelp.) litho's naar Dufy (18x), Georges Braque, Marc Chagall, Jacques Villon, e.a., in losse katernen in omslag als uitgegeven, folio, in half rexine chemise en geïllustreerd kartonnen schuifdoos.-
€ 150 - € 300
kavel: 1702
[Futurisme] Die Futuristen
-Umberto Boccioni, Carlo D. Carra, Luigi Russolo, Gino Severini. Berlin, Gesellschaft zur Förderung moderner Kunst, Herwarth Walden, ca. 1910. 29 pp. Geniet. Goed exemplaar.-

verkocht € 150.00
kavel: 1703
[Beeldende kunst] Ettore Sottsass. Formal Exercise Nr. 2
-Catalogue for Decorative Furniture in Modern Style. 1978-1980. Milaan, Forma/ Alchimia, 1980. In kartonnen omslag. Randen omslag wat sleets, verder goed + 10 Jahre Galerie 66. Katalogbuch zum 10 Jährigen bestehen der Galerie 66. Hofheim, Galerie 66, 1977. Linnen. Gesigneerd ex., nr. 26/100. De 45 ills. van deze uitgave elk genummerd en gesigneerd. Voorplat wat smoezelig, verder goed + Sonsbeek '72. Complete set van 3. Paul Bonger/ Rick Vermeulen. Den Haag, Sonsbeek, 2005. Uniform gebrocheerd, oblong. Omslagen wat sleets, verder goed.-

verkocht € 130.00
kavel: 1704
Renoir et ses amis
-Georges Rivière. Parijs, H. Floury, 1921. In kartonnen omslag. Met originele ets van Renoir (1841-1919) ingebonden. Beeld 12 x 8,5 cm. Binding op meerdere plekken losgaand en rug beschadigd, ets in goede staat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1705
Dieter Roth (1930-1998). Piccadillies
-6 seriegrafiëen over off-set op Chromoluxkarton. Elk 44,5 x 66,5 cm. Ex. 50/150. Gesigneerd, gedateerd en genummerd. Petersburg Press, London, 1970. (Dobke: Druckgraphik - Catalogue Raisonné, 1947-98, 2003. Nr. 118-123)-

verkocht € 6900.00
kavel: 1706
Les "Venise" de Claude Monet
-Neuf reproductions de Tableaux (un fac-simile et huit phototypies). Octave Mirbeau. Parijs, Bernheim-Jeune & Cie, 1912. In kartonnen omslag. Met 8 z/w reproducties, plaat in kleur ontbreekt.-
€ 70 - € 120
kavel: 1707
Camille Poupeye. La Mise en Scène Théatrale d'Aujourd'hui
-20 gravures sur lino de Flouquet. Brussel, Editions l'Equerre, 1927. In papieren omslag. Houtgravures compleet. Omslag aan uiteinden gerafeld, rugeinden beschadigd en titelpagina met potloodaant. -
€ 70 - € 120
kavel: 1708
[Typografie] Alphabet and Image
-A quarterly magazine of typography and graphic arts. Shenval Press/ Art & Technics LTD, London, 1946-1952. 4to. Complete set van 16 nrs. met bijlages in goede staat. Eerste 4 ringgebonden. -

verkocht € 220.00
kavel: 1709
Felicien Rops
-10 eaux-fortes pour illustrer Les Diaboliques de Jules Barbey d'Aurevilly. Arthur Wolf Verlag, Wien, ca. 1900. 10 heliogravures (elk 88 x 60 mm.) in halflinnen mapje, goed ex. -

verkocht € 280.00