Toekomstige Veilingen

2150-2184 Sport

[2150 - 2159] [2160 - 2169] [2170 - 2179] [2180 - 2184]
kavel: 2150
Olympia Heft 1936
-Nr. 2 Skilauf; nr. 9 Fünf- und Zehnkampf; nr. 14 Fechten (schermen); nr. 15 Schieten; nr. 21 Rudern und Kanu; nr. 22 Segeln. Alle geniet, 8vo, 32 p.-

verkocht € 70.00
kavel: 2151
[Autosport] Stirling Moss, Mercedes Benz W196, Monaco Grand Prix, 1955
-Monochrome foto, 35mm negative. Hand printed by Graham White. Nr. 40/100. 28 x 38 cm. Ingelijst met passe-partout achter glas. -

verkocht € 90.00
kavel: 2152
[Olympische Spelen 1924] Twee fotokaarten van de Olympische Spelen 1924
-beschreven door de ploegleider van de Nederlandse atleten aan zijn plaatsvervanger Spaan. (1) Le Village Olympique. Zeldzame kaart vanuit het Olympisch dorp in Colombes met stempels aldaar. "Hierbij ons lager. Het is dik in orde hoor. De stemming best, trots de regen hedenmiddag. Groote opening. Ik wordt heel gek van de vele zalen (...)". Geschreven en verstuurd op 5-7-1924; (2) Arrivé du 800 m plat. Jeux Olympiques de 1924. "Waarde Spaan. Ik wil jou als mijn plaatsvervanger niet vergeten en stuur je een extra kaart. In deze finale had Paulen kunnen zitten als hij niet zoo stom geloopen had. (?) is woest op hem". Verstuurd op 11-7-1924.-

verkocht € 125.00
kavel: 2153
[Plaatjesalbum] Voetbal: Monty Eredivisie 1971 Top-voetballers en elftallen
-uit de eredivisie. Compleet met 314 plaatjes. Naam voorin, minimale gebr. sporen.-

verkocht € 100.00
kavel: 2154
C. Misset N.V. "De Achterhoek": Album voor Sportfoto's
-Ca. 1930. Zeer zeldzaam albumpje, incompleet met 141 fotozegels van voetballers (en enkele andere sporten), en enkele tientallen dubbele plaatjes. -

verkocht € 150.00
kavel: 2155
[Plaatjesalbums] Panini wielrennen
-Sprint 72 + Sprint 73 (omslag besch.) + Sprint 74 + Sprint 79 + Panini-variant Wielrennen/ Sport cycliste 81 (plaatjes deels los ingelegd). Alle compleet.-

verkocht € 170.00
kavel: 2156
[Plaatjesalbums] Panini voetbal
-Football 1973-74 (penkrabbels) + Football 76 (middenp. los) + Football 77 (penkrabbels) + Football 83 + Football 84 + Football 88 + Voetbal 2003-200. Alle compleet + Football 80 (2 plaatjes uitgeknipt) + Football 82 (mist 1 plaatje). Toegevoegd: Fair play met Fina compleet.-

verkocht € 190.00
kavel: 2157
-München 74 (middenp. los) + Panini-variant Argentina 78 (enkele pp. los) + Europa 80 + Espana 82 + Euro 84 + Mexico 86 + Euro 88 + Italia '90 + Euro '92 + France 98. Alle compleet + Argentina 78 (mist 8 plaatjes) + Europa Europe '96, leeg album met losse plaatjes.-

verkocht € 1100.00
kavel: 2158
-Voetbal 78 + Voetbal 79 + Voetbal 80 + Voetbal 82 t/m Voetbal 85 + Voetbal 87 t/m Voetbal 91 + Voetbal 94 (pp. deels los) + Voetbal 98. Alle compleet + incompleet Voetbal 81, Voetbal 86, Voetbal 95 (elk met 2 ontbrekende plaatjes) + Voetbal 96 incompleet.-

verkocht € 260.00
kavel: 2159
[Plaatjesalbums] Voetbal
-Defilé der sporten. Han Hollander. Amsterdam, H.J.W. Becht/ Handels-maatschappij Deli-Atjeh. Compleet met alle plaatjes. Zonder stofomslag + Maple Leaf Voetbal Foto Album. 1ste klasse K.N.V.B. elftallen-competitie 1951-1952. Met tekst van Aad van Leeuwen. Amsterdam, Canadian Chewing Gum Manufacturers. Compleet + De voetbalwereld in karikatuur. Ch.A. Cocheret met bijschriftjes van H.A. Meerum Terwogt. Uitgegeven door The Vittoria Egyptian Cigarette Company, 1927. Geniet, 63 p. - en 4 andere.-

verkocht € 110.00