2150-2184 Sport

[2150 - 2159] [2160 - 2169] [2170 - 2179] [2180 - 2184]
kavel: 2160
[Plaatjesalbums. Voetbal] Miss Blanche
-Spelfoto Album Competitie Wedstryden 1932-1933. Groot oblong album, halflinnen, compleet met 100 grote platen en 100 uitslagstroken + Miss Blanche Nationaal Sport-Album 1932. Oblong, koordgebonden. Compleet met 200 plaatjes. Naam binnenzijde voorplat + Miss Blanche Luxe Album. 200 vooraanstaande voetballers. Competitie 1931-1932 K.N.V.B. Compleet, naam binnenzijde voorplat - en 4 andere.-

verkocht € 180.00
kavel: 2161
[Plaatjesalbums] Olympische Spelen
-Turmac Olympiade Herinnering. 1928. Oblong halflinnen album met 69 (van 72) zijdjes. Bandje sleets, verder goed + Montreal 76. XXI Olympic Games. Panini. Compleet + Olympiade 1936. Cigaretten-Bilderdienst Hamburg-Bahrenfeld. 3 delen geb. met stofomslag. Compleet met alle plaatjes - en 7 andere.-

verkocht € 200.00
kavel: 2162
[Plaatjesalbums] Voetbal
-Fussball '79. Americana München. Compleet + Voetbalsterren Sterrenalbum Nederlandse Eredivisie 1969-1970. Compleet + Voetbalsterren 1970/1971 t/m 1973/1974, alle compleet + Top-voetbal '75 '76, incompleet + Topvoetbal 79/80, 1 plaatje ontbreekt + München '74. Vanderhout. Compleet - en 12 diverse andere.-

verkocht € 500.00
kavel: 2163
[Plaatjesalbums] Voetbal
-Hup Holland Album. Met tekst van Ir. A. van Emmenes. Incompleet + Goal 1 en 2. Door Leo Pagano. 2 delen, compleet; Goal 2 incl. Aanvulling + Esso. Eerste Divisie A + Eerste Divisie B (2x) - en 12 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 2164
[Schermen] Jubileum-brochure Schermzaal "Brassinne" Haarlem
-Ter gelegenheid van het 15 jaar bestaan van de Schermzaal 1920-1935. IJmuiden, Drukkerij Sinjewel, 1935. Met voorwoord van schermleraar V.J. Brassinne en 4 zwart-wit afbeeldingen. Geniet, 4to. Met ingelegd getypt briefje van Brassinne (2x). -

verkocht € 60.00
kavel: 2165
Turnen
-Olympia: orgaan van de turnvereeniging Olympia te Amsterdam. Purmerend, J. Muusses & Co. 31 nrs. tussen 1922 (jrg. 11) en 1928 (jrg. 17). Geniet + Bevrijdingsfeesten Nieuwer-Amstel. Programma van het sportfeest in het hockey-stadion op 4 mei 1946. Athletiek, turnen, handbal. Nieuwer-Amstel, Everaardt's Drukkerij. 10 pp. Geniet + A.B.L.O.: orgaan gewijd aan de lichamelijke opvoeding. 5 nrs.: feb. 1932, april 1932, sept. 1932, maart 1933, april 1933. Perforatiegaatjes.-
€ 70 - € 120
kavel: 2166
[Voetbal] Maandblad der Amsterdamsche voetbal-vereeniging Zeeburgia
-Jaargang 7 nr. 8 t/m jrg. 9 nr. 12, maart 1930-juli 1932. Gebonden met oorspronkelijke omslagen in halflinnen band.-
€ 70 - € 120
kavel: 2167
Tennis
-Lawn Tennis. 17e jrg. 1938, 4 nrs. en 19e jrg. 1940, 6 nrs. + D.D.V. Nieuws. Orgaan der A.L.T.C. D.D.V. 4e jaargang no. 5 aug. 1937. Geniet + ALTB nieuws. Orgaan van de Arnhemsche Lawn Tennis Bond. Jrg. 5 nr. 5 (2x) en nr. 6. Geniet - en Het lacrosse-spel en de regels, door Yvonne. No. 72 Bibliotheek voor Sport en Spel. J. Vlieger, Amsterdam (doorgehaald: Baarn, J.F. van de Ven, 1923). Rug omslag besch., verder goed.-
€ 60 - € 90
kavel: 2168
[Hockey] Hockey Sport
-Officieel orgaan van den Koninklijken Nederlandschen Hockey Bond en den Nederlandschen Dames Hockey Bond. Ca. 200 nrs. van dit weekblad tussen jrg. 9 nr. 10, november 1939 en jrg. 28, 1961, w.o. 92 nrs. uit oorlogsjaargangen 9-12. -
€ 70 - € 120
kavel: 2169
[Korfbal] Nederlands Korfbalblad
-Officieel orgaan van de Koninklijke Nederlandse Korfbalbond. 98 nrs. tussen jrg. 25 nr. 1, 1960 en jrg. 31 nr. 4, 1966. Geniet + De geschiedenis van den Drentschen Korfbalbond vanaf 1909 tot en met 1934. Torenlaan Assen, 1934. Deels roodvlekkig in bovenmarge, verder goed.-
€ 70 - € 120