2150-2184 Sport

[2150 - 2159] [2160 - 2169] [2170 - 2179] [2180 - 2184]
kavel: 2170
[Kranten/ tijdschriften] Het Sportblad voor Haarlem en omstreken
-Gratis bijvoegsel stads-editie Oprechte Haarlemsche Courant, 30 nrs., 1920-1921 + enkele nrs. van de Oprechte Haarlemsche Courant, 1921 - en enkele losse krantenuitgaven + Officiële Mededelingen Koninklijke Nederl. Voetbalbond afdeling Gouda, ca. 30 nrs. 1964-1965 + Clubblad Noordster, Oude Pekela, 1920 + Sportleven, div. nrs. jaren 50 - en Sportkroniek, enkele tientallen nrs. jaren 30-40.-
€ 70 - € 120
kavel: 2171
The Sporting Magazine
-or Monthly Calendar of the transactions of the turf, the chace and every other diversion interesting to the man of pleasure, enterprize & spirit. 45 jaargangen tussen jrg. 12 en 62, 1798-1824. Met platen. Uniform geb. in halfleer met gemarmerde platten, 8vo.-

verkocht € 220.00
kavel: 2172
[Olympische Spelen] IX Olympiade Amsterdam 1928
-Officieel dagprogramma no. 35. 10 août. Aviron [roeien]. Omslagontwerp Chris van der Hoef. Omslag iets gebruind, intern enkele potloodstrepen, verder goed + Officieel dagprogramma no. 37. 12 août. Sports equestres [paardensport]. Uitslagen deels ingevuld in potlood, verder goed + Catalogue du concours et de l'exposition d'art Olympique. Musee Municipal d'Amsterdam. Peinture - Sculpture - Architecture. 1928, oorspronkelijk omslag - en 1 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 2173
[Voetbal] Die Zit. Clubblad van de R.K.V.V. Jeka
-Redactie: Karrestraat 16, Breda. 3e jrg. nrs. 1-3, 4, 5 en 7, 1937-1938 (nrs. 1 en 2 dubbel). Geniet, oorspr. omslag, 4to.-
€ 50 - € 80
kavel: 2174
[Voetbal] Clubblad H.V.V. en H.C.C.
-Jrg. 35-53 bestaande uit 170 losse nrs. Den Haag, Orgaan der Haagsche Cricket en Voetbal Vereeniging, 1948-1967. Geniet, oorspronkelijke omslagen, 4to.-

verkocht € 100.00
kavel: 2175
[Voetbal] Sparta Rotterdam
-4 jubileumboeken uit 1928, 1948 en 1988 over de geschiedenis van Sparta + Sparta Rotterdam in het betaalde voetbal. Het complete naslagwerk, feiten & cijfers, betaald voetbal. Z.W. Cassa en J.P.E. Snoek. Rotterdam, 1993 + Presentatiegidsen seizoenen 1995-96 en 2002-03 + divers losbladig materiaal m.b.t. Sparta - en 5 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 2176
[Olympische Spelen 1928] Nederlandsche fabriek van Wasproducten, "De Amstel", Amsterdam
-Olympiade Album, 1928. Touwgebonden oblong album. Met 10 van de 12 voor dit album uitgebrachte insteekplaatjes - en 24 dubbele plaatjes. -

verkocht € 125.00
kavel: 2177
[Olympische Spelen 1920] Handgeschreven briefje van Lt. Idzard Louis Douwe baron Sirtema
-van Grovestins die met zijn paard Good Shot 20ste werd als eerste Nederlandse deelnemer aan de hippische sport tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen, 1920. In een cahier met correspondentie afkomstig uit het archief van Sport-Weekblad Olympiade, grotendeels bestaand uit brieven tussen redactie en auteur 1e luitenant Huzaren P.J. Loman. Met: 14 nrs. van De Olympiade. Officieel Orgaan van het Comité Olympische Spelen 1928 uit 1924-25.-

verkocht € 170.00
kavel: 2178
[Paardensport] Sport en Fokkerij
-Waarin opgenomen "Paardensport en Fokkerij". Ca. 115 nrs., 1956-1962. Enkele nrs. roestvlekkig of inktvlekkig + Paardensport en Fokkerij. Ca. 35 nrs., 1951 + Paardesport in ren en draf. Onafhankelijk voorlichtend periodiek. Ca. 70 nrs., 1966-1970 + Het Paard. Jaargang 3 (1935), nrs. 4, 7 en 10 + Paard en Paardenwereld. 28 november 1929. Nog in bezorgstrook.-
€ 70 - € 120
kavel: 2179
[Vechtsport/ worstelen] Black Belt. World's leading magazine of self-defense
-October 1967. Scheurtje in achteromslag, verder goed + Big Time Wrestling. July 1964. Onderzijde rug ingescheurd, verder goed + The Ring Wrestling. July 1978. Omslag met gebruikssporen, verder goed + Boxing Illustrated Wrestling News. Dec. 1961. Tom McNeeley vs. Floyd Patterson - en World Sports. Official magazine of the British Olympic Association. 48 nrs. tussen 1955 en 1969. February 1958 matig, verder meest in goede staat.-

verkocht € 60.00